ARSLAN BAŞKANLARA SERT KONUŞTU

Reklam
Reklamı Gizle

Reis Spor kulübü başkanı Cavit Arslan ,Gökhan Beşikçioğlu’nun sunduğu spor gündemi programında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Başkan Arslan amatör sporlara sahip çıkılmadığını, başarılı sporcuları yetiştirerek, emek vererek büyük takımlara kaptırdıklarını bu yüzden de başarıyı yakalamalarının zor olduğunu söyledi.

Tüm malzemeleri ve ekipmanları profesyonel seviyede olan sporcularla ve takımlarla yarışmanın zor olduğunu belirten Cavit Arslan, ”bırakın eşofmanı ve malzemeyi maçlara bile katılamıyoruz. Halk eğitim ve Belediye sınırları içerisindeki takımlara neden sahip çıkmıyor? Sadece her şey futbol mu?
Devletin bize ayırdığı ödenekler kulüplere neden ulaşmıyor? Nerelere bu paraları harcıyorsunuz? Sizler mecliste bu paraları geçirmediniz mi? Cevap versinler ama veremezler.

Zor şartlarda sporcu yetiştiriyoruz ama ne iktidar partisinden ne de muhalefetten destek gördük. Belediyeler derseniz onlardan zaten ses seda yok. Sıfır kilometre tesislerimiz var ama malzemesi olmayan destek bulamayan sporcularımız var.Turnuvalara gidecek paramı yok,otobüs yok.

Maçlara çıkıyoruz karşı takım sporcuları hepsi aynı eşofman, biz ise kiminde tişört ,kiminde forma rengarenk çıkıyoruz.Sporcumuyuz amelemiyiz belli olmuyor. Bu durumda çocukların moralleri düşüyor.

Gençleri biz kötü alışkanlıklardan kurtarıyoruz ama büyüklerimiz bunun farkında değiller.Türk sporu bu zihniyetle ve yöneticilerle bir yere gelemez.Belediyemizden ve halk eğitimden destek bekliyoruz” dedi.

Reis Spor kulübü başkanı Cavit Arslan sert açıklamalarının tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.