Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

APA TEKSTİL İŞÇİLERİ ADLİYE YOLUNDA

APA TEKSTİL İŞÇİLERİ ADLİYE YOLUNDA
04 Ağustos 2021 - 2:25

Ünye’de faaliyet gösteren APA tekstil çalışanları uzun süredir maaşlarını alamadıklarını ve seslerini duyurmamız için A52 TV ekranlarına konuk olmuşlardı. İşçilerin mağduriyetlerini anlattıkları programın ardından 2 kere basın açıklamasını iptal eden APA Tekstil yönetimi halen sessizliklerini koruyorlar.

APA tekstil çalışanları fabrika müdürü Levent Erçıktı tarafından uzun süredir mağdur edildiklerini maaşlar verilmediğini ve bu nedenle haklarında aradıklarını belirttiler.

A2 TV ekranlarından fabrika yetkililerine seslenen işçiler, fabrika sahiplerinden ve müdür Levent Erçıktı ‘dan halen bir açıklama gelmemesi üzerine adliyeye giderek şikayetçi oldular

TEK CAREMİZ ENGİNYURT

Emeklerin karşılığını arayan işçilerin feryadına kayıtsız kalınması durumun vehametini gözler önüne serdi diyen işçiler. Yaklaşık 50’ye yakın işçi olarak çok mağduruz, kiramızı ödeyemiyoruz, evde çoluk çocuk aç hakkımızı istiyoruz. Ama onlar bize cevap bile vermiyorlar.

BÖYLE BAŞKAN OLUNMAZ

Duyduk ki fabrika müdürü Leven Erçıktı Demorat parti ilçe başkanı olmuş. Başkan olan bir insan bunu emekçiye nasıl yapar? Yaparsa seçim günü bizden nasıl oy ister? Emekçinin yanında duran Cemal Enginyurt böyle bir olaya nasıl müsaade eder anlamış değiliz.

Sayın vekilimize sesleniyoruz , ona güveniyoruz hakkımızı arasın yetkililerle görüşsün bizim mağduriyetimizi çözsün” dediler.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-