ANLI’NIN KONUSU YİNE ORDULULAR VAR!

Reklam
Reklamı Gizle

Ordu yine televizyonlarda gündem oldu. Ankara’da yaşayan 47 yaşındaki Ordulu kadın, sosyal medyadan tanıştığı yine Ordulu bir türkücüye Ankara ve Ordu’daki evlerinin parasını kaptırdığını iddia ederek Müge Anlı’ya başvurdu.

 

ATV’de yayınlanan Müge Anlı’da yine Ordulular gündem oldu. 25 yıllık evliliğini noktalayan ve Ankara’da yaşayan 47 yaşındaki Safiye Çallı, yine Ordu Akkuşlu olan türkücü sevgilisine Ankara ve Ordu’daki iki evinin parasını kaptırdığını iddia ederek Müge Anlı’dan yardım istedi.

 

Safiye Çallı, Facebook’tan tanıştığı, evlilik vadiye tüm birikimlerini kendisinden 15 yaş küçük sevgilisinin aldığını söyledi. Aldığı paralarla araba ve arsa alıp onu terk ettiğini söyleyen Safiye Çallı, bu kişinin türkücü Cüneyt Demiral, sahne adıyla Akkuşlu Cüneyt, olduğunu iddia etti.

 

Öte yandan programa katılan Akkuşlu sanatçının babası ve ağabeyinin Safiye Çallı’yı uyardıklarını belirterek, kendilerini dinlemediğini söyledi. Yine programa katılan türkücüyü tanıyanlar, bu kişinin daha önce başka kadınları da evlilik vadiyle kandırıldığını iddia ettiler.