Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ALTIN YATIRIMCILARININ YÜZÜ GÜLDÜ

ALTIN YATIRIMCILARININ YÜZÜ GÜLDÜ
10 Kasım 2020 - 1:55

Köroğlu Kuyumculuk İşletmecisi ve Ünye Kuyumcular Birliği Başkanı Nuri Kumaş, altın ve döviz piyasalarındaki son durumu değerlendirdi.

Altının güvenli bir liman olduğunu ve yatırım yapmak isteyenlerin altından ayrılmamalarını tavsiye eden Kumaş, konuşmasında şunları ifade etti;

“Malum istifa haberleri gelmesi ile altın dolar paritesini düşürdü. Ons bazında baktığımız zaman bin dokuz yüz ons ’un üzerindeyiz 15 gün önceki seviyelerde ons bazında altın, yani bugün dolara bakıldığında 8 bandında geri gelmiş oldu geri gelince de ons bazı ile çarptığımız zaman parite ile altının bir miktar gevşediğini görüyoruz.

Bu fiyatlardan müşterilere yatırım yapmalarını tavsiye ediyoruz.

 Altın mehter marşı gibidir iki, iki gider bir, bir gelir bundan sonra güçsüzleştiğinde burayı taban edip buradan devam edeceğini düşünüyorum. Altın yatırımcıları malum belli, biz her zaman onlara altını tavsiye ettik. 2020 yılı altın yılı olacak tavsiyesinde bulunmuştuk bizi dinleyen yatırımcılar ciddi derecede kazanç elde ettiler. Bazen böyle türbülansların olması altına olan ilgiyi bazen daha da arttırıyor mesela fırsat gözetleyenler bu fiyattan girebilirler. Altın fiyatlarına baktığımız zaman, çok inişli çıkışlı fiyatlar oldu biz bile takip etmekte zorlandık şuanda altın fiyatları; 450- 470 bandında kullanılmış bilezikleri bozduk 478-500 bandında da gün içinde satmış olduk çeyrek fiyatları 800-850 bandında devam etti herkese sağlıklı kazançlar ve iyi yatırımlar diliyorum.” Dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-