AKKUŞ NİKSAR YOLU MÜJDESİ KOMŞUDAN GELDİ

Reklam
Reklamı Gizle

Müjde Komşu’dan Geldi: Akkuş-Niksar Yolu Yatırım Programına Alındı

Niksar Belediye Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Akkuş- Niksar yolunun 2022 yılında yatırım programına alındığının müjdesini verdi.

Ordu’da siyasilere ve milletvekillerine her fırsatta dile getirilen Akkuş-Niksar yolunun yatırım programına alınmasının ilk müjdesi komsu belediye Niksar’dan geldi.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ında her fırsatta Niksar-Akkuş yolu nedeniyle çabalar verdiği kamuoyunda bilinirken, müjdeyi ise sosyal medya hesabından paylaştı.

Başkan Özdilek Özcan paylaşımında,” Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız sayın Av. Özlem Zengin, Tokat Milletvekillerimiz Av. Yusuf Beyazıt ve Av. Mustafa Arslan’ın gayretleri ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Niksar-Akkuş-Ünye yolumuz 2022 yatırım programına alındı. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız sayın Adil Karaismailoğlu ve milletvekillerimize tüm hemşehrilerimiz adına şükranlarımı sunuyorum. Niksar’ımıza ve bölge şehirlerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.