AKKUŞ BELEDİYESPOR FİNALLERDE

Reklam
Reklamı Gizle

Erkekler Voleybol 1. Lig temsilcilerinden Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, Türkiye Voleybol Erkekler 1. Ligi Yarı Finalleri’nin son maçında Saint Joseph’i 3-0 yenerek finallere katılmaya hak kazandı.

TVF Erkekler 1. Ligi yarı final etabı bugün oynanan maçların ardından sona erdi. Türkiye Voleybol Erkekler 1. Ligi Yarı Finalleri’nin son maçında Saint Joseph’i 3-0 yenen Akkuş Belediyespor, finallere katılmaya hak kazandı.

Yarı Final etabına ilk maçta Yeni Kızıltepe Spor’a 3-1 mağlup olarak başlayan Akkuş Belediyespor, ikinci maçta Alanya Belediyespor’u 3-1 yenerek finallere katılma şansını korumuştu. Bugün Ankara Başkent Voleybol Salonunda Saint Joseph ile son maçına çıkan ve karşılaşmaya iyi başlayan taraf olan Akkuş Belediyespor ilk seti 25-19, ikinci seti 26-24, üçüncü seti 25-19 ‘luk sayılarla alarak maçı da 3-0 kazandı ve adını finallere yazdırmayı başardı.

“Hedefimize Son Bir Adım Kaldı”

Maç sonunda açıklamalarda bulunan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci Efeler Ligi hedefine ulaşmak için son bir adım kaldığını ifade ederek, “ öncelikle bugün maçın başından sonuna kadar muhteşem bir şekilde mücadele eden takımımızı canı gönülden kutluyorum. Biz sezon başından bugüne kadar hep hedefimizin Efeler Ligi olduğunu söylemiştik. Bugün almış olduğumuz bu galibiyetle hedefimize sadece bir adım kaldı. İnşallah Final etabında da aynı azimle aynı coşkuyla hareket ederek maçlarımızı kazanacağız ve Efeler Ligi’ne katılacağız. Ayrıca bugün Ankara’da bizleri yine yalnız bırakmayan Dış İşleri Bakan Yardımcımız Sn. Yavuz Selim Kıran ve Ordu Milletvekilimiz Sn. Metin Gündoğdu’ya teşekkür ediyorum. Hep birlikte hedefimize ulaşacağız” dedi.