Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Akın Çiçek Artık Dijital Dünyada

Akın Çiçek Artık Dijital Dünyada
12 Temmuz 2021 - 17:28

Yerel medya ile insanların hayatına giren ve 90’lı yılların başlarından bugüne dek aralıksız olarak yayıncılık yapan Akın Çiçek, mesleğe dijital platformlarda devam etme kararı aldı.

Yakın çevresinin de teşvik ve yönlendirmesi ile ilk olarak kendi Youtube kanalını açmak için çalışmalara başlayan Çiçek, yaygın medyadan ayrılıp dijital dünyaya adım attı.

Çiçek, Ordu’nun birçok sorununa çözüm bulmak için radyolarda dikkat çeken işler yaptı. Ordu Üniversitesi ve Sahil Yolu için 3 gün 3 gece uyumadan yaptığı programlar ile şehrin problemlerini ulusal medyaya taşıdı.

O yıllarda yaptığı “uyuşturucuya hayır” kampanyası ile de yaşadığı şehrin gençleri için elini taşın altına koymaktan çekinmemişti. Öyle ki 10 gün 10 gece aralıksız yapmayı planladığı kampanyanın 7. Gününde hastaneye kaldırılmak zorunda kalındı. Ayrıca Orduspor’un Süper Lig’e çıkış sürecinde de hem medyada hem de yönetici olarak önemli katkılar sağlayan Akın Çiçek, kulüp bünyesinde kurduğu ve şube başkanlığını yaptığı Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nın da Süper Lig ve Avrupa Kupalarında oynamasını sağladı.

Son yıllarda yaptığı programlarla fındık üreticileri ve çevreye zarar verdiği düşünülen madenler konularında kamuoyu oluşturan Akın Çiçek, gelişen teknolojiye de ayak uydurarak daha bağımsız yayınlar yapmak için artık dijital platformlarda olmak istiyor.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-