Akgül: “Ünye Konumu Ve Turizm Açısından Tercih Sebebidir”

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye’de sektöründe hızla yol alan Akgül Yapı, aynı anda 6 projesiyle Ünye’de hizmet vermeye devam ediyor.

Uzun süredir Ünye’ye ve bölgeye hitap eden çalışmalarıyla olumlu olarak adından sıkça söz ettiren Akgül Yapı, ekonomide yaşanılan sıkıntılar nedeniyle fiyatlarına her hangi bir yansıtma yapmayarak müşterilerine hizmet veriyor. İnşaat Sektöründe Gayrimenkul’ün her daim para kazandırabileceğini söyleyen Akgül Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akgül, “İnsanoğlu var olduğu sürece konut ihtiyacı her zaman olacaktır” diyerek yeni projelerine aralıksız devam edeceğini söyledi.

“Ünye Konumu Ve Turizm Açısından Tercih Sebebidir”

Ünye’nin yatırımcılar ve turizm açısından tercih sebebi olduğunu ifade eden Akgül Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akgül, “Bölgemizde kendi ekibimizle yıllardır inşaat projelerimiz devam etmektedir. Birilerinin hayallerini gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda bu güne kadar sözlerimizi tamamlayarak işlerimize devam ediyoruz. Şu anda elimizde mevcut 6 adet projemiz vardır. Aynı zamanda plan, projelerimiz, arsa ve daire işlemlerimize aralıksız devam ediyoruz. Şu anda inşaat dünyasında 3–4 katı zamlar gerçekleşti. Tabi bu zamları maliyetlerimize yani daire fiyatlarımıza asla yansıtmadık. Gerek yurt içi ve yurt dışından yatırımcılarımız mevcut. Çünkü Ünye konumu ve turizm potansiyeli bakımından tercih edilen bir yer. Bizde Ünye’ye yakışır projelerimiz yapmaya devam ediyoruz” dedi.

“İnsanoğlu Var Olduğu Sürece Konut İhtiyacı Devam Edecektir”

İnsanoğlunun var olduğu sürece konut ihtiyaçlarının devam edeceğini söyleyen Akgül, “Şu an fiyatlarımız makul durumdadır. İnşaat sektörü olarak gayrimenkul her zaman para kazandırır. Bu gün diğer yatırım araçları geri geliyor, düşebiliyor veya zarar ettiriyor ancak gayrimenkul sektörü asla zarar ettirmemiştir. İnsanoğlu var olduğu sürece konut ihtiyacı her zaman var olacaktır. Şu an yeni istihdamlar oluşturmaya ve yatırım yapmaya devam ediyoruz, halktan aldığımı güçle durmayacağız” diye konuştu.