Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AK PARTİLİ BAŞKANLAR SOYLU’YU PAYLAŞMADI

AK PARTİLİ BAŞKANLAR SOYLU’YU PAYLAŞMADI
22 Eylül 2021 - 12:19

İçişleri bakanı Süleyman Soylu Ünye’ye şehit Eren bülbül özel eğitim okulunun açılışı için geliyor beraberinde bir çok soruda akıllara geldi.

İçişleri bakanı Süleyman Soylu’nun açılış için Ünye’ye geleceği Valilik tarafından duyuru ile kamuoyu ile paylaşırken AK partili belediye ve teşkilatları tarafından paylaşılması dikkatlerden kaçmadı.

Valilik tarafından paylaşılan duyuru dışında İçişleri bakanı Süleyman Soylu’nun Ünye’ye geleceği yönünde paylaşımların yapılmaması kamuoyunda farklı algıların oluşmasına sebep oldu.

BAŞKANLARDAN PAYLAŞIM YOK

Ünye belediye başkanı Hüseyin Tavlı ve AK parti ilçe başkanı Kenan Selim Argan kendi sosyal paylaşım sitelerinden Bakan Soylu’nun gelişi ile ilgili paylaşım veya herhangi bir açıklama yapmadıkları görüldü.

Bu durumum kamuoyunun dikkatini çekerken, dünden beri boy boy mahalle muhtarlarının fotoğraflarını paylaşan Ünye belediye başkanı Hüseyin Tavlı ve AK parti ilçe başkanı Kenan Selim Argan’a soruyoruz.

-Bakan Soylu’nun Ünye’ye gelişi ,beton tesisi açılışı haberinizden daha mı değersiz.

-Sizin için bir bakanın muhtarlar kadar değeri yok mu?

-Bakanın gelişini kamuoyu ile paylaşmayarak az sayıda insanın programa katılmasına mı çalışıyorsunuz?

-Şehit ismi ile açılan okula veya bağışçısına mı bir tepkiniz var?

-Yoksa Bakanın Ünye’ye gelmesinden rahatsız olacak bir icraatınız mı var?

işte valiliğin açıklaması

Film ve Dizi Yapımcısı, Hayırsever İş İnsanı Banu Akdeniz tarafından Ünye ilçemizde yaptırılan Şehit Eren Bülbül Özel Eğitim Anaokulunun açılış töreni; 22 Eylül 2021 Çarşamba günü (yarın) saat 14.00’de, İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu, Valimiz Sn. Tuncay Sonel, Hayırsever Banu Akdeniz ve Eren Bülbül’ün Annesi Ayşe Bülbül’ün katılımıyla yapılacaktır.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-