AK PARTİLİ BAŞKANA AĞIR SÖZLER

Reklam
Reklamı Gizle

Net Bakış programında AK Parti ilçe Kenan Selim Argan Üniversite ile ilgili temel atma tarihini açıkladı diyen Cihan Çakır, İyi Parti Ünye Belediye Meclis Üyesi Murat Çıraklı’mın beklenmedik cevabı karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Öyle ki Çıraklı, Argan’a toy siyasetçi dedi.

İyi Parti Ünye Belediye Meclis Üyesi Murat Çıraklı;”Üniversite alanı da sn. rektör beyde Ünye’de fakültede temel atacağını ifade etmiş. Ben sn. Kenan ARGAN kardeşimi severim sayarım değerli bir kardeşimdir ama bana icraat lazım, ben neye baktım rektör Ünye’de temel atılıyor dedi mi bitti.

Bir laf vardır “lafa bakarım laf mı diye, lafı söyleyene bakarım adam mı diye” .Bana neticede açıklama yapan kişi önemli, Kenan ARGAN birçok açıklamalar konuştu bak ne oldu. Değerli kardeşimdir art niyeti olmayan bir insan ama siyasette tecrübesiz.

  Bir dönem çıktı Kültür merkezi müteahhitti işi bırakırsa ceza yer demişti. Eleştirmiştim bir ilçe başkanına bu yakışmaz, ilçe başkanın demesi lazım ki Kültür merkezi yapan müteahhittin gitmemesi için elinden gelen gayreti yapmalıyız. Yanlışa düştün, yapma demiştim.

Müteahhidimiz Kültür merkezimize devam edecek diye yeni açıklaması var. Kişinin iyi olması, doğru, dürüst olması iyi bir idareci olacağı anlamına gelmez. İyi idareciler aynı zamanda toplumun sıkıntısını çözebilecek kapasitede bilgi ve donanıma sahip olmak zorunda.

 ARGAN BOŞLUĞA DÜŞÜYOR

  Önemli olan toplum önderi olmuş, toplumda söz sahibi olmuş insanlar söylemlerini ifade ederken dikkat edecek. Yarın bugün bir laf söylediği zaman altta kalmamak için çok dikkat etmesi lazım.

Ben her programda söylüyorum yine söyleyeyim . Diyorum ki, insan yaşantısında iki şey önemlidir;

1. Bir insanı karşına alma, o senin yanında olmayabilir bir gün karşı karşıya gelirsiniz,

2.Ne söyleyeceğini veya ne yapacağını değil, ne söylemeyeceğini veya ne yapmayacağını bileceksin .

Aksi taktirde söylemeyeceğini söylersen, yapmayacağın şeyi yaparsan altında kalırsın. Bugün maalesef toy siyasetçiler geçmişte söylediklerini millet unutur sanıyor ama, önüne çıkıyorlar .

Ve hataya düşüyorlar, buradan kim üzerine alınıyorsa alınsın”dedi.