Ak Partili Başkanlardan Başkan Çakır’a Gazeteciler Günü Ziyareti

Reklam
Reklamı Gizle

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ve yönetim kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Derneği Başkan Cihan Çakır’a ziyarette bulundu.

Toplumun bilgilendirilmesini sağlamak amacıyla sahada olan basın kuruluşlarına ziyaretlerde bulunan Başkan Kenan Selim Argan, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdülkadir Demir ve yönetim A52 TV’ye ziyaretlerde bulundu.

Ziyarette konuşan Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan,”Her türlü koşulda çalışan ilkeli ve doğru habercilik yapan tüm emekçilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü sizin vasıtanız aracılığıyla kutluyorum. Yapmış olduğunuz iş kutsal bir meslektir. Toplumun çıkarları doğrultusunda doğru ve araştırmacı habercilik anlayışıyla hizmet veren gerek yerelde ve ulusalda gündem yaratan haberlere imza atan kurumunuzu kutluyor, sizlere ve ekibinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten oldukça memnun olduğunu söyleyen Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Derneği Başkanı Cihan Çakır,” Ziyaretten dolayı Ak Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan’a, Gençlik Kolları Başkanı Abdülkadir Demir ve yönetiminize teşekkür ediyoruz. 8 yıl önce başladığımız habercilik serüvenine her geçen gün üzerine bir şeyler ekleyerek başarılı bir şekilde bu günlere geldiğimizi sizlerin ve dostlarımızın takdirleriyle anlıyoruz. Bu takdirler bize şevk olarak geri dönüyor. Özgür, objektif, ilkeli ve dürüst habercilik anlayışıyla çalışmalarımıza devam etmek ve memlekete güzel izler bırakmak istiyoruz. Yerel basının üzerine düşen vazifeleri yerine getirme adına çalışan emekçi arkadaşların gününü kutladığınız için teşekkür ederim” diye konuştu.