AK PARTİ ÜNYE KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞINA NEŞE AKGÜL TİYALOĞLU ATANDI

Reklam
Reklamı Gizle

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yapılan değerlendirmeler neticesinde yeni dönem İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Neşe Akgül TİYALOĞLU atandı.

TİYALOGLU; “Beni bu göreve layık gören Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığına ve Teşkilatımızın tüm kademesine teşekkür ediyorum” diyerek şunları söyledi;

“İnandığımız yolda yürümeye devam ederek gayret ve azimle Milletimizin hizmetinde olacağız. AK Parti’mizin kurucusu, gurur ve cesaret kaynağımız Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN öncülüğünde, Partimizi 2023 hedeflerine Milletimizden aldığımız güçle, sürekli yenilenerek ve gelişerek şehrimiz için çalışacağız.” Dedi.

AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar yakaladığı her başarıda, İnandığı yolda yürüyen teşkilatın ve özelliklede kadın kollarının çok büyük payı olduğunu belirten TİYALOĞLU,

“Önceki dönem İlçe Kadın Kolları Başkanımız Özlem Aldemir YİĞİT ve yönetimine teşkilatımıza katkıları, destekleri ve gayretlerinden ötürü teşekkür ediyorum.

Bizlerde AK Parti ailesi olarak, uyguladığımız insan odaklı hizmet politikalarımızla, kadınlar siyasette yerini alarak, büyük başarılara imza atmaya devam edecektir. Kadınlarımızın bugüne kadar olduğu gibi her daim yanında olacak, kalplere dokunmaya gönüllerde buluşmaya devam edeceğiz.” Dedi.