AK Parti Ordu Daraltılmış İl Danışma Meclisi gerçekleştirildi.

Reklam
Reklamı Gizle
AK Parti Ordu Daraltılmış İl Danışma Meclisi gerçekleştirildi.
AK Parti Ordu Daraltılmış İl Danışma Meclisine , Karadeniz Bölge Koordinatörü . Yahya Çelik, AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Ak Parti Ordu İl Kadın Kolları Başkanımız Sn. Ayşegül Baysal, Ordu Milletvekilleri   Dr. Şenel Yediyıldız,  Metin Gündoğdu, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler, İlçe Başkanımız   Kenan Selim Argan, Belediye Başkan Vekilimiz   Orhan Gürel, İlçe Kadın Kolları Başkanımız   Neşe Akgül Tiyaloğlu, İlçe Gençlik kolları Başkanımız Sn. Abdulkadir Demir, İlçe Ana Kademe Kadın ve Gençlik Kolları Yürütme kurulu üyelerimiz,Ünye Belediye Meclis Üyelerimiz, tüm İlçeler Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız, Teşkilatlarımız ve Belediye Meclis Üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

İL BAŞKANI TOMAKİN ; Nasıl olurda AK PARTİ’yi ve Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı 20 yıldır yenemeyiz diye deliriyorlar

 

-AK PARTİ’nin 20 yılda sadece Türkiye’de değil dünyada iz bırakmıştır

 

-19 Yıldır bu aziz millete hizmetkar olmaktan başka gayesi olmayan AK PARTİ 2023 Seçimlerinde de başarılı olacaKTIR.

 

-2023 te bu millet size öyle bir ders verecek ki, yenileceksiniz ve bu milletin hafızasından top yekûn silinip gideceksiniz

 

Aralık ayı, Daraltılmış İl Danışma Meclisi toplantısı İl Binasında geniş bir katılımla yapıldı, Toplantıya Milletvekilleri Dr.Şenel Yediyıldız , Metin Gündoğdu, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler  , Karadeniz Bölge Koordinatörü Yahya Çelik,önceki dönem  İl başkanı Hüseyin Akyol, İl Başkanı ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın ve  Gençlik Kollarının Başkan ve Yürütme Kurulu üyeleri, İlçe Başkanları ve Yürütme Kurulu Üyeleri, İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kollarının Başkan ve Yürütme Kurulu üyeleri, İlçe Belediye Başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri katıldı .

 

Toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Halit Tomakin, AK PARTİ milletimizin , Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımıza olan teveccühü ve Allah cc. izni ile en uzun süre iktidarını devam ettirdiğini  hatırlatarak 20 yılda AK PARTİ hizmetleri, icraatları ile sadece Türkiye’de değil dünya üzerinde sessiz devrimler, derin izler bıraktığını ifade ederek , buna mukabil birbirine benzemeyen  millet pardon zillet ittifakı, muhalefet ise delirme ,aklını yitirme sürecinde , çıldırıyorlar. Kabullenemiyorlar , baksanıza dolar çıktı , aha da başardık , şimdi oldu diye, hep birlikte  zil takıp oynamadıkları kalmıştı . O, da ellerinde patladı. Nasıl olurda AK PARTİ’yi ve Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı 20 yıldır yenemeyiz diye deliriyorlar , kendileri yetmiyormuş gibi yurt dışındaki dostlarını da oyuna dahil ediyorlar ,alt alta topluyorlar , yan yana topluyorlar, bir türlü başaramıyorlar , AK PARTİ’ye ve Liderimize saldırmaları , delirmeleri , çıldırmaları, kendini kaybetmeleri bundan dedi.

 

AK PARTİ’nin 20 yılda sadece Türkiye’de değil dünyada iz bırakmıştır

 

Başkan Tomakin, Biz milletimizle kol, kola  oldukça ,Liderimizin etrafında sımsıkı  bir durdukça , yenemeyeceksiniz, başaramayacaksınız , 20 Yılda Türkiye Cumhuriyetine çağ atlatan, muasır medeniyeti yakalayıp  bize armağan eden, Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan nasıl başarmış bir bakın, ders alın ,O, lider ,dış güçlerden, ABD’deki dostlarından hiç medet ummadı, O, Ülkenin derdi ile dertlenen , milletin ,mazlumların ve ümmetin derdini kendi derdi gibi gören , Irak’ta , Suriye’de , Azebeycan’da destanlar yazan , terör örgütlerine  dünya’yı dar eden, ülkesinin kalkınması için gecesini gündüzüne katarak çalışan ,savunma sanayisini yerli üretimlerle, en gelişmiş teknolojilerle donatan (piyade tüfeği,tank, iha,siha, füze, helikopter, denizaltı, uçak gemisi, sismik araştırma gemileri ),gibi silahlı kuvvetlerimizin ihtiyacını yerli üretimlerle karşılayan,  kişi başına düşen milli geliri 3600 dolarlardan alıp bugün 10 bin dolar seviyesine yükselten, dünyanın en büyüklerini  havalimanı, köprüler, yollar, tüneller ,  yapıp bu millete armağan eden, pandemi süresince  Ülkemizin en az zararla çıkmasını sağlayan son olarak dünya’da 9 ülkeden biri olduğumuz TURKOVAC aşısını üreten, dünya’da milli gelire göre en fazla yardım yapan, dünya 5 ten büyüktür diyerek mazlumlara ses olan , mazlumları koruyup gözeten  bir Ülke Türkiye’yi inşa eden Recep Tayyip Erdoğan var  , biz AK PARTİ’nin 20 yılda sadece Türkiye’de değil dünyada iz bıraktığını söylerken laf olsun diye söylemiyoruz ifadelerini kullandı.

 

2023 te bu millet size öyle bir ders verecek ki, yenileceksiniz ve bu milletin hafızasından top yekûn silinip gideceksiniz

 

Başkan Tomakin , Erbakan hocamızın hep bir sözü vardı, Refah partisi ve diğerleri diye , tamda öyle bir zamandayız , Cumhur ittifakı ve diğerleri tekrar ediyorum ,şu diğer partilerdeki zillet ittifakına bir bakın hangisi milletin adına hayırlı bir rüya görmüş ?, terör örgütleri ile kol,kola olanlar, milletine tepeden bakanlar, ipi pesilvanya’da olanlar, kendisini dev aynasında gören saadetsizler, geleceği olmayanlar, kendine bile devası bulunmayanlar , küçük , küçük ortaklar , yandaş olmuşlar , ne yaparsanız yapın , kimlerle olursanız olun, bu aziz millet sizi çok iyi tanıyor ve biliyor ,sonunuz yaklaştıkça yaklaşıyor, 2023 te bu millet size öyle bir ders verecek ki, onun için çok yakında yenileceksiniz ve bu milletin hafızasından top yekûn silinip gideceksiniz dedi.

 

19 Yıldır bu aziz millete hizmetkar olmaktan başka gayesi olmayan AK PARTİ 2023 Seçimlerinde de başarılı olacaktır

 

Başkan Tomakin, Dünyada örneğine az rastlanır bir demokrasi başarısı ile 15 seçimdir milletine dönük siyaset geliştiren, ALLAH cc. İzni ve milletimizin sağ duyulu tercihi ile başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere 19 Yıldır bu aziz millete hizmetkar olmaktan başka gayesi olmayan AK PARTİ 2023 Seçiminde de milletimizin teveccühü ALLAH cc. İzni ile Devletin bekasının düşünen , milli ve yerli Cumhur ittifakı ile birlikte 16. Başarısını elde sizler yine yüzünüzü iki avucunuza alarak düşünmeye , milletten kopuk olduğunuz için ,dostlarınızdan da bir fayda göremeyeceğinizi göreceksiniz dedi.

 

Toplantıda, Milletvekilleri Dr.Şenel Yediyıldız , Metin Gündoğdu, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler  , Karadeniz Bölge Koordinatörü Yahya Çelik ve Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Ethem Kibar birer konuşma yaptı.