AK KADINLARA SUPRİZ ZİYARET

Reklam
Reklamı Gizle

AK Parti Kadın Kolları Ünye İlçe Teşkilatının son dönemlerde yakaladığı başarılı ivme genel merkezden de dikkat çekerken, Ünye’ye özel ziyaretle de başarı taçlandı.

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aylık olağan toplantı öncesinde Ünye Kadın Kolları Teşkilatına da sürpriz bir ziyaret gerceklesti. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi ve Ordu İl Koordinatörü Münira Ayvacı, olağan toplantı öncesinde Ünye Ak Parti Kadın Kollarını ziyaret ederek, üyelerle bir araya geldi.

Üye çalışmaları ve aktif siyasi çalışmaları noktasında genel merkez tarafından da dikkat çektiği düşünülen AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanlığında İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu başkanlığında üyelerle bir araya gelen Münira Ayvacı, çalışmaları yerinde incelerken devam eden çalışmalar ve planlanan projeler ile ilgili istişarelerde bulundu. Münira Ayvacı toplantı sonrasında İlçe Kadin Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu ve ekibine de çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Cuma günü Ünye ziyaretini gerçekleştiren AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK üyesi Münira Ayvacı, cumartesi günü de İl Kadın Kolları Teşkilat başkanı Zeynep Özen başkanlığında İl yürütme kurulu katkılarıyla düzenlenen İlçe Başkanları Aylık Olağan Toplantısına da katılarak değerlendirmelerde bulundu.