GENÇ BAŞKAN İLE AK GENÇLİK 2021’E DAMGA VURDU

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye Ak Parti İlçe Gençlik Kolları  ,Av. Abdulkadir Demir Başkanlığında çalışmalarına devam ediyor. Ak parti vizyonunu ve hedeflerini genç nesillere aktarmak için geçe gündüz etkinlikler ve ziyaretler düzenleyen 2021 yılını dolu dolu geçirdiler.

AK gençler ve yönetim kurulu üyeleri Av. Abdulkadir Demir başkanlığında her hafta gündem değerlendirmesi ve faaliyetler hakkında iştişareler yaparken , özellikle Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere verdiği öne mi anlatmak için kapı kapı ziyaretler gerçekleştiriyor.

Tanıtım ve üye kazanma hususlarında diğer bir çok oluşumun önünde olan Ak gençler , başarı için sahada oldukları kadarda sosyal medya, tv,radyo ve gazete gibi iletişim araçlarınıda en iyi şekilde kullanıyorlar. 2021 yıında Ak parti gençlik kolları Karadeniz kampını Ünye’de başarı ile düzenleyen Ak parti Gençlik kolları Başkanı Av. Abdulkadir Demir ve yönetimi organizasyondan tam not almasını bildiler. ”Mahalle Bizim Gençlik Bizim” , ”İnandığın Yolda Yürü”,”Engel yok” gibi bir çok sosyal etkinliğe imza Ak gençlik Ünye teşkilatı , sağlam ,kararlı ve hızlı adımlarla müreffeh Türkiye için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Sokak sokak, kapı kapı gönül kazanmak için hareket eden AK gençlik 2022 de’ de bu hedefte emin adımlarla ilerleyeceğe benziyor.