Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

A52 TV GÜNDOĞDU’YA HAYIRLI OLSUN DEDİ

A52 TV GÜNDOĞDU’YA HAYIRLI OLSUN DEDİ
21 Ağustos 2021 - 16:23

A52 TV Genel Yayın Yönetmeni Yunus Zor, Okuyorum gazetesi ve internet sitesi ile bölge halkına hizmet veren gazeteci Ulvi Gündoğdu’yu yeni ofisinde ziyaret etti.

Ünye’de uzun yıllardır basın ve medya alanında hizmet veren “okuyorum” gazetesi yeni ofisinde yeni projeleri ile yeni yayın dönemine hazırlanıyor.

Çağın yeniliklerine ayak uydurarak okuyucularına daha kaliteli hizmet etmek için yeni adımlar atan Gazeteci Ulvi Gündoğdu, kendisini ziyaret eden A52 TV Genel Yayın Yönetmeni Yunus Zor’la çalışmalar hakkında sohbet etti.

Kötü komşu insanı ev sahibi yapar misali gazetenin her geçen gün daha iyi noktalara taşındığını söyleyen gazeteci Gündoğdu, “yıllardır gazete ve internet sitemizle halkımıza haber akışı sağlamaya çalışıyorduk. Son zamanlarda değişik projelere imza attık ve bu süreçte de gördük ki biz ‘Okuyorum’ ailesi olarak kapımızı yeniliklere açık tutmalıydık. Bu nedenle yeni bir ofis ve bu ofis bünyesinde TV yayını yapabileceğimiz bir stüdyo ortamı kurduk. Bir aksilik olmazsa Eylül ayı itibariyle yeni yayın döneminde yeni oluşumlar la Ünyelilerin karşısında olacağız. Gerek ziyaretiniz gerekse yanımızda olmanız ve desteklerinizden dolayı A52 TV ve Çakır Medya ailesine de çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ünye’de basın camiasının başarılı çizgisinin birçok ilde bile olamadığını söyleyen A52 TV Genel Yayın Yönetmeni Yunus Zor, “bu güç en başta okuyucularımızın ve izleyicilerimizin bizlere verdiği destekle oluşmaktadır. Biz kendi alanımızda olmayanı yaptık ve bir değişiklik sunduk. Meslektaşlarımızın da bu tür değişikliklerle Ünyelilere daha kaliteli hizmet sunmak için bir yola girmesi, her geçen gün yeni yeni adımlar atması bizleri sevindirir. Ulvi bey, rahmetli babasının tecrübesi ile yetişerek, yılların emeği ile yeni bir yol çizerken biz de kurumumuz olarak her adımında yanında destekçisi olacağız. Çizgisini bozmayan, doğru ve tarafsız haber anlayışı ile yola devam eden Gazeteci Ulvi Gündoğdu’yu tebrik ediyor ve yeni oluşumunda başarılar diliyoruz” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-