Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

52 ORDUSPOR’DAN BASIN AÇIKLAMASI

52 ORDUSPOR’DAN BASIN AÇIKLAMASI
23 Temmuz 2021 - 0:05

    52 ORDUSPOR

SİZLERİN ORDU HALKININ VE ORDU SPOR CAMİASININ KURBAN BAYRAMINI KUTLAR SAĞLIKLI İYİ GÜNLER DİLERİM.

     2021-2022 SEZONUNU 52 ORDUSPOR OLARAK BUGÜN AÇIYORUZ. YENİ SEZON KLULUBÜMÜZE HAYIRLI UĞURLU OLMASINI DİLİYORUM.

     BUGÜN 25 KİŞİTAM KADROMUZLA 03.08.2O21’E KADAR BURADA TESİSLERİMİZDEÇALIŞACAĞIZ. 3 GÜN ARAVERDİGEN SONRA 06.08.2O21’DE BOLU KAMPIMIZ BAŞLAYACAK20.08.2O21’DE ORDUYA DÖNEREK ÇALIŞMALARIMIZA TESİSLERİMİZDE DEVAM EDECEĞİZ. 04.09.2O21’DEDE MÜSABAKALAR BAŞLIYOR. KAMP SIRALARINDA 3 4TANE HAZIRLIK MAÇI YAPMAYI PLANLIYORUZ. BUSENE KADROMUZDA GEÇEN SENEDEN 12FUTBOLCU KALMIŞ VE ANLAŞMAYAVARILMIŞTIR. DIŞARIDANDA 13 YENİ TRANSFERYAPILMIŞTIR. TRANSFER SEZONU EKİMAYINA KADAR DEVAM ETMEGEDİR.KAMP SIRASINDA TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZÜN TALEBİ OLURSA TRANSFER KOMİTESİNEBİLDİRİLİR VE TRANSFER YAPILIR. BU SENE 52 ORDUSPORUN HEDEFİ2.LİGE ÇIKMAGIR. YÖNETİMİMİZ BUNUN İÇİN KARARLIDIR.BUNU BAŞARMAK İÇİN NEGEREKİYORSA SAĞLANACAKTIR. SEZON SONU 2.LİGEÇIKMIŞ BİR TAKIMI ORDU ŞEHRİNE VE TÜM ORDULULARA ARMAĞAN ETMEK İSTİYORUZ.BÜTÜN TECRÜBELERİMİZİ İMKANLARIMIZI KULLANARAK BU İŞİ BAŞARACAĞIZ.BU ZORLU YOLDA TARAFTARIMIZINDA TAKIMINA  VE BİZETAM DESTEK VERECEĞİNDEN HİÇBİR ŞÜPHEM YOKTUR.TARAFTARIMIZ TAKIMLARINA SAHİP ÇIKARSA HEPBİRLİKTE MUTLU SONA ULAŞIRIZ.

     BİR DE EFSANE ORDUSPOR ESKİ BAŞKANI OLARAK BİR GERÇEĞİ AÇIKLAMAK İÇİN KENDİMİ MECBUR HİSSEDİYORUM. 50 SENEDİR ORDUSPOR CAMİASI İÇERİSİNDEYİM. EFSANE ORDUSPOR YARATILIRKEN BENDE KARINCA KADERİNCE TARAFTAR OLARAK, YÖNETİM KURULU ÜYESİ

OLARAK, 11 YILLIK BAŞKAN OLARAK BU GÜZİDE CAMİANIN İÇERİSİNDE BULUNDUM. EFSANE TAKIM BUGÜN ORDU 2. AMATÖR KÜMEDE BAŞINDA MAHKEMECE ATANMIŞ BİR KAYYUMUN ELİNDEDİR. BUGÜN İTİBARİYLE 200 MİLYON TL YAKIN BİR BORÇ BULUNMAKTADIR. GEÇEN HAFTA 3.LİGE ÇIKAN TAKIMLA HİÇBİR ALAKASI YOKTUR. AÇIKÇASI BUGÜN BAŞKANI OLDUĞUM 52 ORDUSPORLA VE DİĞER TAKIMIN EFSANE ORDUSPORLA HİÇBİR BAĞLANTISI İLİŞKİSİ YOKTUR. KAMUOYU MAALESEF YANLIŞ BİLGİLENDİRİLMEKTEDİR. İNŞALLAH BORÇLARI KAPATILIR  VE BORÇLARDAN KURTULUR. 52 ORDUSPOR OLARAK EFSANE ORDUSPORLA BİRLEŞMEYE HAZIRIZ. VE BUNU SPOR KAMUOYUNA TAAHHÜT OLARAK VERİYORUZ. BİZLER EFSANE ORDUSPORUN DİRİLTMENİN VE GERİ DÖNMESİNİN PEŞİNDEYİZ. EFSANE ORDUSPORUN İSMİ VE LOGOSU BİR KULÜP TARAFINDAN KULLANILMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR.

     MAALESEF GEÇEN HAFTA BELEDİYE ÖNÜNDE YAPILAN KUTLAMALARDA BİZLERE HAKARET EDİLMİŞTİR. ÜZÜNTÜ İLE BELİRTMEK İSTERİM Kİ ORADA BULUNAN YETKİLİLER VE YÖNETİCİLER TARAFINDAN SUSTURULMAMIŞTIR VE KEYİFLE İZLENMİŞTİR. ORDUSPOR RUHUNDA AHDE VEFA VARDIR. BU HAREKET HiÇBİR ŞEKİLDE YAKIŞIK ALMAMIŞTIR. YAPILAN BU HAREKETİ EFSANE ORDUSPOR CAMİASININ TAKDİRİNE BIRAKIYORUM.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-