TAŞÇI ORDU’YA VE AK PARTİYE ZARAR VERMEYE DEVAM EDİYOR

Reklam
Reklamı Gizle

Ordu’nun bayramına Ankara’da gölge düştü.
Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından imzalanan Ordu İli Gençlik ve Spor Yatırımlarının protokolünün Ankara’da imza töreni gerçekleştirildi.

“Meydanı artık boş bırakmayacağım” Diyerek Kabadayılık Beyanatları Veren Vekil Ergün Taşçı yine kavga ederek ,2. kez önemli bir töreni provoke etmeyi başardı.

TAŞÇI YİNE SALDIRDI

Tören öncesi AK Parti milletvekili Ergün Taşçı bakanlıkta olay çıkarttı.
AK Parti Ordu milletvekili Ergun Taşçı her fırsatta eleştirdiği Ordu büyükşehir belediye başkanı Hilmi Güler’e bu sefer özel kalemi üzerinden saldırdı.

Taşçı Ordu büyükşehir belediye Başkanı Hilmi Güler’in özel kalemine daha öncede Çevre ve Şehircilik bakanı Murat Kurum’un Ordu’ya geldiği gün bir kez daha saldırmıştı.

GÜLER MUHALEFETTEN BU KADAR ÇEKMEDİ


Bilindiği gibi büyükşehir belediye başkanı Hilmi Güler’i her fırsatta eleştirmekten ve yerden yere vurmaktan çekinmeyen milletvekili Ergün Taşçı ,Ankara’daki Ordu’ya kazandırılan spor testleri protokolünde yine başroldeydi.

Muhalefetten çekmediğini kendi Milletvekili ve bazı partililerinden çeken Başkan Güler bu durumu protesto ederek törenlere katılmadı.

ANKARA’DA NELER YAŞANDI?

Birçok siyasi ve bürokratın gözü önünde gerçekleşen saldırıda özel kalemin üzerine yürüyen milletvekili Taşçı’yı çevrede bulunanlar zor tuttu. Hızını alamayan Taşçı ağza alınmayacak hakaretler ederek ortamının tansiyonunu yükselttiği belirten görgü şahitleri,


”Sayın milletvekillerinin Ordu’ya geldiği yok üstüne memlekete de bir katkısı bile yokken bu hareketleri yapmasına inanamadık. Bir milletvekili de yakışmayacak hareketler içerisinde bulunan Ergün Taşçı’nın bu saldırılarının ilk olmadığını da biliyoruz .

Bizler buraya Ordu’ya kazandırılacak tesisler için geldik .Her şey bayram havasındaydı .

AKLISELİM DAVRANAN ÖZEL KALEM OLAYIN BÜYÜMESİNİ ÖNLEDİ

Olay tören öncesi salonda beklerken Ergün Taşçı’nın büyükşehir özel kalemi Mehmet Altun’un üzerine yürüyerek saldırmasına ve hakaret etmesi şahit olduk. Yaşananlara bir an şaşkınlık içinde dona kaldık. Daha sonra araya girmeye çalıştık buna rağmen vekili zor tuttuk. Allah’tan sayın özel kalem müdürü Mehmet Altun aklıselim davranarak olaydan geri durdu ve olayın büyümesini önledi.

Ergün Taşçı bu hareketi aslında Hilmi Güler’in özel kalemine değil tüm Ordu’ya ve AK Parti yedir kanısındayız. Şu anda sevincimiz kursağımızda Ordu’ya dönüyoruz”dediler .

AK PARTİDE DİSİPLİNSİZLİĞE CEZA GELECEK Mİ?

Ankara’da yaşanan bu gelişmelerin ardından gözler Ordu ilk başkanı Halit tomakin ve AK Parti genel merkezine çevrildi.

Her fırsatta Ordu büyükşehir belediye başkanlığı Hilmi Güler’i eleştiren partililerine ve milletvekillerine sessiz kalan il başkanı ve genel merkezin bu olay sonrası büyükşehir başkanı Hilmi Güler’e sahip çıktığını gösterecek ne gibi yaptırımda bulanacağı kamuoyunda merakla bekleniyor.