Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KIZILAY GENÇLERİNDEN ANLAMLI KUTLAMA!

KIZILAY GENÇLERİNDEN ANLAMLI KUTLAMA!
12 Mayıs 2021 - 3:48

KIZILAY GENÇLERİNDEN ANLAMLI KUTLAMA!
Türk Kızılayı Ünye Şubesi Gençlik Kolları, Ramazan Bayramı öncesi Ünye’deki şehit ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

KIZILAY GENÇLERİNDEN ANLAMLI KUTLAMA!

Türk Kızılayı Ünye Şubesi Gençlik Kolları Ramazan Bayramı öncesinde Ünye’deki Şehit ailelerini ziyaret ederek bayram hediyelerini takdim edip bayramlarını kutladı.

İlk olarak Şehit Fatih Efiloğlu’nun ailesini Çınarlık Mahallelerindeki evlerinde ziyaret eden Kızılay Gençlik Kolları Başkanı Hakan Küçük ve genç gönüllüler sırasıyla Ünye’deki şehit ailelerini ziyaret etti.

Türk Kızılayı Ünye Şubesi Gençlik Kolları Başkanı Hakan Küçük ziyarette, “Kızılay Gençlik Kolları olarak Fatsa-Ünye – Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Ünye Temsilcisi Murat Alemdar’ın katkılarıyla Ünye’deki Şehit ailelerimizi ziyaret ettik. Şehit ailelerimizin Bayramlarını kutlayıp, onlar için temin ettiğimiz küçük hediyelerimizi takdim ettik. Gençlik Kolları ve Şehit Aileleri Derneği olarak onların yüzlerindeki tebessüme vesile olduk. Hakkı ödenmez tüm şehit ailelerimizin her zaman yanındayız. Destek veren tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. ”dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-