Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

16 YILLIK İŞ HAYATINI SONLANDIRARAK EL SANATLARI SERGİSİNİ AÇTI

16 YILLIK İŞ HAYATINI SONLANDIRARAK EL SANATLARI SERGİSİNİ AÇTI
12 Temmuz 2021 - 0:22

Ünye’de özel bir sektörde çalışan Semanur Odabaşı Beşikcioğlu hobi olarak başladığı el sanatları ürünlerinden oluşan sergisini açtı.

Ünye Devlet Sahil Yolu Adalar mevkiinde açılan sergi, Ünyelilerin beğenisine sunuldu. Hobi olarak başladığı el sanatları eserlerini ilerleten Semanur Odabaşı Beşikcioğlu , 16 yıllık iş hayatını sonlandırarak el sanatları hobisini ticarete dönüştürdü.  

Semanur Odabaşı Beşikcioğlu A52 TV mikrofonlarına yaptığı açıklamada şu sözleri ifade etti;

“Benim el sanatlarına çocukluğumdan itibaren yeteneğim vardı. Benim çocuğum banyoyu sevmediği için çizgi film karakterlerini kukla haline getirdim. Ben bu lifleri yaptıktan sonra kendi arkadaşlarımdan da çok isteyen oldu. Öncelikle hediye olarak yapmaya başladım ama daha sonra çok fazla sipariş olduğu için ticarete dökmeye başladım. Talep oldukça da 16 yıllık çalıştığım işten ayrılarak el işi yapmaya başladım.  Kendime özel açtığım sergide, çizgi film karakterinden lif, dekoratif kabak, kişiye özel işleme çanta, çocuk odalarını süsleyen aynalar, anahtarlık, toka, dekoratif kaktüslerimiz ve çocuk odaları için yastıklar yapıyorum. Instagram adresimden isime özel siparişlerde alıyorum.”

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-