Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ZÜMRAY FOTO YENİ YERİNDE FAALİYETE BAŞLADI

ZÜMRAY FOTO YENİ YERİNDE FAALİYETE BAŞLADI
19 Ocak 2021 - 22:52

Uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe Ünyelilere hizmet veren Zümray Foto yeni yerine taşındı.

Ünye’nin fotoğraf sektöründeki yeniliklere kapısı açık olarak Ünye ve çevresine hizmet veren Zümray Foto yeni yerinde, yeni yüzüyle müşterilerine merhaba diyor.

Zümray Foto işletme ortaklarından Uğur Öztürk haber ekibimize kendisini şu şekilde tanıttı;

“Uğur Öztürk, Zümray Fotoğrafçılık iş yerine 2013 yılında dahil oldum. Kurucusu İsmail Didin’dir. Eski patronum olur kendisi 2013 yılda olan birlikteliğimiz ile birlikte bir ortaklık söz konusu olduğundan bu yana devam ediyor. 2. stüdyomuz olan Zümray Çekim ve Bebek Stüdyosu olarak devam ettiriyoruz.  

2002 yılından itibaren Zümray Fotoğrafçılık vardır. 2020 yılının sonunda da burayı açmak nasip oldu, ama henüz açılışını yapmadık.

Normalde açılışımızı gerçekleştirecektik fakat covid olduğundan dolayı gerçekleştiremedik. Bu sebepten dolayı Nisan ayında açılışımızı yapmayı düşünüyoruz.

Genelde kendi tarzımızla çalışıyoruz, insanları taklit etmeyi de sevmiyoruz. Spontane ve güncel şeyleri kendi iç dünyamız ile birlikte güzelleştirerek ve farklılaştırarak, Ünye de olmayan bebek stüdyosunu kurduk. Çekim platosunu ve ayrı ayrın özellikler olduğunu düşünüyorum, daha rahat bir hizmet vermeyi planlıyoruz.

Bu yıl için konuşuyorum. Açık hava çekimlerimizin gelin ve damat müşterilerimizin bir alternatif düşünmemesi için biz burada kendi mekanımızı oluşturduk, farklı çekim konseptlerimiz var, ayrıca daha rahat edebilmesi için ailelerin burada oturup sohbet edip kahve içebilecekleri bir yer var. Ekstradan da yurt dışındaki fuarlarda gördüğümüz ve aldığımız eğitimlerden gelen şeyleri burada Ünye halkına yansıtmaya çalışıyoruz.” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-