Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Yöresel Ürün Satış Noktası Hizmete Girdi

Yöresel Ürün Satış Noktası Hizmete Girdi
16 Ağustos 2020 - 23:07

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından mart ayının ilk haftası Ünye Cumhuriyet Meydanına konuşlandırılan, geçtiğimiz süre içinde hazırlıkları tamamlanan yöresel ürünler satış noktası, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin iştirak şirketi ORTAR Tarım ve Hayvancılık Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından haziran ayında ihale edildi.

Yöresel ürünler satış kabini ihalesini alan Ünye Belediyesi Danışmanlık Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ÜNBEL) hazırlıklarını tamamladı. 

15 Ağustos tarihinde açılarak satışa başlanan Yöresel Ürünler Satış Noktasında fındıktan, bala, pekmez çeşitlerinden reçel ve marmelat çeşidine kadar Ordu yöresine ait ürünler sunuluyor. 

Arı balı, arı poleni,hediyelik fındık çeşitleri,fındık aromalı çaylar,vona çayı,yöresel turşu ve sirke çeşitleri,erişte çeşitleri,fındık aromalı Türk Kahvesi,yöresel reçel ve marmelat çeşitleri ile çay tost limonata servisi,mevsim meyvelerinden taze sıkılmış meyve suları ile hizmet edilecek.

Haftanın 7 günü açık olacak yöresel ürünler satış noktasının mesai saatleri sabah 08:00 – akşam 22:00 saatleri arasında olacak.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-