Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Yılbaşı Biletleri Satışa Çıktı

Yılbaşı Biletleri Satışa Çıktı
02 Aralık 2020 - 2:26

Milli Piyangonun yılbaşı özel çekiliş biletleri satışa sunuldu.

Bir Milli Piyango geleneği olan özel yılbaşı çekilişine geri sayım başladı.

Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi 100 milyon lira olarak, Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları tam 100 TL, yarım 50 TL ve çeyrek bilet 25 TL olarak belirlendi.

Yılbaşında dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 100 milyon olacak.

Ünye Cem İddia İşletmecisi Cem Özdemir, kameralarımıza özel yaptığı açıklamada satışların şuan için düşük olduğunu fakat durumun son hafta değişebileceğini belirterek şu açıklamalarda bulundu;

“Biz 89 yılından itibaren faaliyet gösteren Cem Ticaretle başlamış ve Cem Büfe ile devam ediyoruz. Milli piyango, tekel bayi ve iddia üzerine bayimiz var. Bu sene büyük ikramiye 100 milyon TL’dir. Bilet fiyatlarımız ise, çeyrek bilet 25 TL, yarım bilet 50 TL ve tam bilet 100 TL’dir. Biz her yıl satışlara aralık ayı ile başlıyorduk. Bu yıl ana bayimiz değişti, bu nedenle aksaklık oldu. Kasım ayının 16’sı itibariyle satışlara başladık vatandaşların şu an talebi yok ama aralık itibariyle başlayacağız. Ünye’de kendi bayimiz üzerine söyleyeyim 90’lı yıllarda açtığımız da büyük ikramiye 26 milyondu, bizden çeyrek olarak 1 milyon çıkmıştı.” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-