Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

YGS Başarılarını Kaymakamla Paylaştılar

YGS Başarılarını Kaymakamla Paylaştılar
31 Mart 2016 - 13:25

jhu

YGS sınavında Ünye’de dereceye giren öğrenciler, Milli Eğitim Müdürü Musa Erdem ve Ünye Kaymakamı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti.

Veli ve okul idarecilerinde eşlik ettiği ziyarette Kaymakam Mustafa Demir, başarılardan memnun olduklarını dile getirerek daha iyi sonuçlar beklediklerini ifade etti.

Ziyarette açıklamalarda bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Erdem, dereceye giren öğrencileri tebrik ederek; “Canik Temel Lisesi öğrencimiz Şeyda Nur Sağır YGS-2’de Türkiye 446.’sı oldu. Dolayısıyla şu anda Ünye ve Ordu ilimizin birincisi konumunda, kendisini tebrik ediyorum. Ünye Final Temel Lisesinden ise İsmail Buğra Arslan YGS-4’te Türkiye bin 554.’sü oldu, kendisi ilçemizde 2. sırada kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Canik Temel Lisesi’nden Ali Çınar ise YGS1’de Türkiye bin 817.’si oldu. Ben öğrencilerimizi tebrike diyorum. Sınava toplamda yaklaşık 2 milyon 200 bin öğrenci girdi. Milyonlarca öğrenci içerisinden ilk binlere girebilmek kolay değil. Ana sınıfından itibaren emeği geçen öğretmen ve idarecilerimizi tebrike ediyorum” dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-