Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

YEPAŞ MÜDÜRÜ BULAT’A VEDA YEMEĞİ

YEPAŞ MÜDÜRÜ BULAT’A VEDA YEMEĞİ
04 Eylül 2020 - 0:08

Ardında 27 hizmet yılını geride bırakan ve kariyerinde bir çok başarı belgesi bulunan Yepaş Şube Müdürü Davut Bulat emekli oldu.

Bulat , Tedaş,Yedaş ve Yepaş kurumlarında üst düzey yöneticilik yaptı.Bir çok başarılı projenin içinde yer alan Davut Bulat ,kariyerinin zirvesinde meslek hayatına son verdi.

Yepaş Ünye İşletme Müdürlüğünde 27’inci yılını doldurarak emekliye ayrılan İlçe Müdürü Bulat için veda yemeği gerçekleştirildi. 

Emekliliğe ayrılan Yepaş Şube Müdürü Davut Bulat için çalışma arkadaşları veda yemeği düzenlerken,veda yemeğine kurum yöneticileri ve Bulat’ın iş arkadaşları katıldı.

Yemekte duygu dolu anlar yaşanırken Davut Bulat gazetemize şöyle konuştu;

”1993 yılından bu yana Tedaş, Yedaş gibi enerji hizmet sektörünün çeşitli kademelerinde görev yaptım. Son olarak Yepaş Ünye İşletme Yöneticisi olarak görev yaparken 01.09.2020 tarihinde emekliye ayrılma kararı alarak emekli oldum.

Bugüne kadar çalıştığım tüm kurumlarda en üst düzey çalışmaların içinde oldum.Enerji sektöründe 27 yıllık tecrübemi meslek hayatıma başarı ile yansıttığıma inanıyorum.Çalıştığım kurumlardaki yöneticilerime ve iş arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ”dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-