Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

YENİDEN REFAH PARTİSİ ZULMÜ PROTESTO ETTİ

YENİDEN REFAH PARTİSİ ZULMÜ PROTESTO ETTİ
05 Ocak 2020 - 16:48

Yeniden Refah Partisi ÜNYE ilçe Teşkilatı Doğu Türkistan’daki zülme sessiz kalmayarak bugün Ünye Cumhuriyet Meydanında ,
Doğu Türkistandaki müslüman kardeşlerimize Cin devleti tarafından yapılan zulmü protesto etti.

Yeniden Refah Partisi İlçe başkanı Harun
OCAK, yönetim kurulu üyeleri ile beraber yaptığı açıklamada;
Saygıdeğer kardeşlerim;

Sizleri Selamların En Güzeli, En Değerlisi Ve En Anlamlısı İle Allah (C.C) In Selamı İle Selamlıyorum “Esselamu Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Beraketuhu

Bugün… Burada İslam Coğrafyasında Yaşanan Katliamları Dile Getirmek Adına Toplandık,…

Bildiğiniz Üzere, Yaklaşık Yüz Yıldır, İslam Coğrafyasında Zulümler Bitmek Tükenmek Bilmiyor…

Doğu Türkistandaki Kardeşlerimiz,Açık Hava Hapishanelerinde Eğitim Adı Altındaki Kamplarda İnsanlık Dışı İşkencelere Ve Asimilasyonlara Maruz Kalmaktadır.

Çocuklar Çinli Ailelere Verilip Çin Gelenek Göreneklerine Göre Yetiştirilmektedir. Kadınlar Ve Kızlar Da Aynı Şekildedir. Erkekler İse Kamplarda Açlık Susuzluk İşkencelere Maruz Bırakılıp Ölüme Terkedilmektedir. Diğer İslam Coğrafyaları Da Doğu Türkisttandan Farklı Durumda Değildir.

Hal Böyle İken
Söz Konusu Türk Ve İslam Coğrafyası Olduğunda Dünyaya Her Fırsatda İnsan Hakları Dersi Vermeye Kalkan Siyonizmin Köleleri,Batılı Ülkeler Ve Medya Ayağı Üç Maymunu Oynamakta, Ama Söz Konusu Aile Yapımızı Felç Eden Programlar Olduğunda Bir Birileriyle Yarışmaktadırlar….Bizleri İse Bunlar İle Avutulup Uyutup Uyuşturmak İstemektedirler.

Bizler Hiç Şaşırmadık Çünkü Siyonizmin Ve Kölelerinin Gerçek Zihniyetini Biz Çok İyi Biliriz Bunların Antibiyotiği İslam Birliğini Kurmak Nizamı Alem İlay-İ Kelimetullahı Gerçekleştirmektir.

Bu Milletin Külüne Üflesen Altından İman Çıkar Şiarımız İle Hareket Edip Tekrardan Diriliş Ve Şahlanışımız İle Birliktirte Yeniden Dünyaya Adil Düzeni Ve Hakkı Hakim Kılıp, Yemen,Filistin,Arakan,Myanmar Ve Doğutürkistan Gibizulme Maruz Kalan, Nerede Bir Mazlum Kardeşimiz Var İse Göz Yaşını Silip, Yaralarını Sarıp, Hesabını Sormak Bizim Kardeşlik Vazifemizdir.Bu Şuur Bizlerde Mevcuttur.Çünkü Bizim Binlerce Yıllık Tarihimiz Mazlumlara Sahip Çıkan Atalarımızın Destanları İle Doludur. Mazlumungöz Yaşının Yere Düşmesinden İse Mallarını Ve Canlarını Feda Etmekten Asla Çekinmemişlerdir.(Kürşat Ve Kırk Çerisi)

Şimdi Bizlere Düşen İnancımızın Gereğini Yerine Getirip Atalarımıza Layık Birer Evlat Olup. Zalim Çinin Doğutürkistana Yapmış Olduğu Zulum Esaret Ve Asimilasyon Çalışmalarını Durdurmaktır.

35 Milyonu Aşkın Doğu Türkistanlı Kardeşlerimizin Akibeti Ne Olacak? Türk İslam Coğrafyası Ve İnsanlık Bu Zulüm Karşısında Neden Sessiz Vaziyette?

Evet Buraya Dikkatinizi Çekiyorum Bu Soru Çok Önemli!….Türk Ve İslam Coğrafyası Neden Sessiz….

Siyonistlerin Ve Emperyalistlerin Türk Ve İslam Coğrafyasını Ağır Ağır Da Olsa Birlik Ve Beraberliğimizi Kardeşlik Bağlarımızı Zayıflatıp Yıpratmıştır.

Bizlere Düşen İse Bu Bağlarımızı Yeniden İnşaa Edip, Birlik Ve Beraberliğimizi Sağlayıp Güçlü Ve Adil Bir Düzenin Dünyaya Hakim Olduğu Bir Sistemi Kurmaktır.

Bizim Sınırlaımız Harita Üzerinde Kırmızı Çizgilerle Çizilmiş Sınırlar Değildir.Bizim Sınırlarımız Güneşin Doğup Vebattığı Âlemdeki Gönüllerdir.

Kim Bir Zulüm Görüyorsa Hangi Mazlum Zulme Maruz Kalmış İse Din – Dil – Irk Ayrımı Yapmaksızın Mazlumun Yanında Zalimlerin Karşısında Duracağız.

Bizlerin Yeniden Dirilişimizi Sağlayacağımız Bu Coğrafyada, Hiçbir Karanlık Güç İstediği Gibi At Koşturamayacaktır.

Allah C.C Elbet Nurunu Tamamlayacaktır Ve Bu Vaadini Bizlerinvesilesiyle Gerçekleştirecektir İnşaallah.

Çünkü Bizler Nizamı Alem İlay-İ Kelumatullah Düsturuyla Yola Çıktık.

Buradan Sayın Cumhurbaşkanımıza Sesleniyoruz Nasılki Davosta İsraile Van Minüt Çıkışı Yaptı İse Çin Zulüm Hükümetine Aynı Çıkışı Yapmasını Beklemekteyiz.

Doğu Türkistandaki Hem Kandan Hem Candan Kardeşlerimize Yapılan Zulme Dur Demek Adına Artık Yek Vucut Olup Ne Ticaret Ne Siyaset Ne De Stk Ayrımı Yapmaksızın Bu Zulüm Karşısında Birliğimizi Göstermeliyiz. Birlikten Kuvvet Doğar Şiarını Sözde Değil Özde Gerçekleştirmeliyiz. Bu Şuur Bizleri Güçlü Kılacaktır. Bizler Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır Düsturunu Benimsemiş Atalarımızın İzinden Giden Evlatlarız.

Bu Duygu Ve Düşünceler İle Hepinizi Saygı Ve Sevgilerimle Selamlıyorum Allaha Emanet Olunuz Esselamu Aleykum”dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-