Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

YENİ YILIN İLK ŞAMPİYONASINA HAZIR

YENİ YILIN İLK ŞAMPİYONASINA HAZIR
31 Aralık 2015 - 0:11

VİDEO HABER

CD

2016 yılı tekvando Türkiye şampiyonluğu il seçmelerinin ilki 31 Aralık Perşembe günü Anadolu yıldızları seçmesiyle başlayacak.Ordu ilimizde gerçekleşecek bu şampiyonaya  Ünye’den 4 tane sporcu ile katılacak olan Reis Spor Kulübü Başkanı Cavit Arslan gazetemize açıklamalarda bulundu.

 

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILMAK İÇİN TER DÖKECEĞİZ

Bu sporcularımız Anadolu yıldızları ile derece yaparlarsa ilimizde 14-17 Ocak tarihleri arasında Tokatta yapılacak Türkiye şampiyonasına katılacaklar. Biz oraya gidecek sporcularımızı yaklaşık 10 gündür kamp antrenmanları yaptırıyoruz.Tabi ki bunun yanı sıra cumartesi  ve pazar günüde il seçmesi var. Bölgemizde, cumartesi günü büyüklerin bay ve bayanların Türkiye şampiyonası ön elemeleri var. burada yine derece yapan büyük sporcularımız,  5-8 ocak ve 13 ocak tarihleri arasında Antalya ve Alanya’da yapılacak olan  Türkiye şampiyonalarına katılacaklar.  Pazar günü yapılacak olan gençler  il seçmeleri Alanya’da 28 ocak 3 şubat tarihler arasında yapılacak.

Biz bu her 3 şampiyonaya Ordu ili olmak üzere  toplam ilçemizden 10 sporcu yollayacağız. 3 Kategoride katılacak olan yıldızlar, büyükler ve gençler şampiyonasına burada en az 4 derece bekliyoruz. Bu 4 sporcumuzun Türkiye şampiyonasına gidip ilimizi ve ilçemizi orada  en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Sporcularımız elit seviyededirler, geçen yıllardan her biri deneyimli sporcular ve Türkiye şampiyonalarında derece yapmış sporculardır. Eylül ayından beri  yaklaşık 4 aydır çalışılan antrenmanlar neticesinde sporcularımız iyi duruma geldi. Takımımızı  10 gündür kampa aldık, kampın son antrenmanları akşam bitti.

 

SPORCULARIMIZA DESTEK VEREN BAŞKANLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Bu sporcularımızı buralara gitmelerini ve gelmelerinde bize vesile olan bize yardımlarını esirgemeyen İlçe spor müdürümüz Aydın Kuyumcu Beye, Ünye Belediye Başkanımız Ahmet Çamyar”a ve  Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet Yanık’a sporcularımıza verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz.

Tabi ki bizler  buralarda destek görmeden sporcu yetiştiremeyiz.Biz bu işin sadece teknik yanında oluyoruz .Biz  her tarafa sporcu getirirken, mutlaka Belediye Başkalarımız ve müdürlerimiz bize yardımlarda bulunuyor.  Biz her ki Belediye Başkanımıza kulübümüz adına teşekkür ediyoruz. Sporcularımızın Türkiye şampiyonasına gitmesinde vesile oluyorlar, biz hocalarımıza güveniyoruz, sporcularımız Türkiye şampiyonasına ilimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyoruz.Biz sporcularımıza başarılar diliyoruz dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P