Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

YENİ VE GÜÇLÜ YÖNETİM SESLERİ

YENİ VE GÜÇLÜ YÖNETİM SESLERİ
28 Kasım 2019 - 2:53

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta zor günler geçiren ve geçtiğimiz hafta yapılan olağanüstü genel kurul toplantısı çoğunluk sağlanamaması üzerine ertelenen Ünye 1957 Spor kongresi yarın çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirilecek. Kongrede güçlü bir yönetim listesinin sunulması bekleniyor.

Hamza Alp başkanlığındaki yönetim kurulunun olağanüstü kongre kararı almasının ardından geçtiğimiz hafta Perşembe günü Cevizdere Spor Tesislerinde yapılan kongreye katılım oldukça düşük olmuş ve çoğunluk sağlanamaması üzerine kongre 28 Kasım 2019 Perşembe gününe ertelenmişti.

Kongrede Beklenti Güçlü Bir Yönetim Oluşması

Yarın Cevizdere Spor Tesislerinde yapılacak olan olağanüstü genel kurula delegelerin katılımının yüksek olması bekleniyor. Diğer yandan Ünye 1957 Spor’un bu sezon bulunduğu olumsuz şartlardan kurtulması ve ligde kalması için kollarını sıvayan güçlü bir yönetim listesinin yarın ki kongrede divan kuruluna sunulması bekleniyor. Güçlü bir yönetim kurulu listesi için hazırlıkların tamamlandığı ve listesinin kongrede açıklanacağı gelen bilgiler arasında.

Yeni Yönetime Yakın Kaynaklardan Delegelere Çağrı Var

Yarın yapılacak kongrede oluşturulacak yeni yönetim kuruluna yakın kaynaklardan kongreye katılımın yüksek olması yönünde çağrılar yapıldığı, kongrenin Ünye 1957 Spor adına yakışır bir kongre olması ve delege katılımının yüksek olmasının beklendiği gelen diğer bilgiler arasında. Yeni yönetim kurulunun geniş katılımlı ve her kesimin desteğini arkasına alacağı, başta belediye başkanı olmak üzere, siyasi parti ilçe başkanının da desteğini aldığı ifade edildi. Yapılacak kongrenin ardından oluşacak yeni yönetim kurulunun başta ekonomik sorunlar olmak üzere takımın ligin ikinci yarısında ligde kalmasının önünü açacak transferler için düğmeye basacağı ve bu sezon takımın ligde kalması için teknik ekip başta olmak üzere alt yapının tekrar oluşturulması konusunda acil eylem planını hayata geçireceği de gelen bilgiler arasında.

Ünye 1957 Spor olağanüstü genel kurulu yarın Cevizdere Spor Tesslerine saat 17.00’de yapılacak.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P