Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

YENİ TEKNİK SORUMLU DEMİR, TAKIM İLE İLK ANTRENMANINA ÇIKTI

YENİ TEKNİK SORUMLU DEMİR, TAKIM İLE İLK ANTRENMANINA ÇIKTI
18 Mart 2020 - 17:06

Ünye 1957 Spor ’da teknik kadroyla yolların ayrılmasının ardından yeni teknik direktör Önder Demir takım ile ilk antrenmanına çıktı.

Hafta içinde ligin ikinci yarısında takımın başına getirilen teknik kadro ile yollarını ayıran Ünye 1957 Spor, ligin bitimine 4 hafta kala teknik direktörlüğe Önder Demir’i getirdi. Demir, Pazar günü oynanacak Çarşambaspor maçı öncesi takım ile birlikte ilk antrenmanına bugün Ünye Şehir Stadında çıktı.

Çarşambaspor maçı öncesinde takım ile ilk antrenmanına çıkan Ünye 1957 Spor Teknik Sorumlusu Önder Demir, “Dün akşam takımla bir toplantı yaptık ve bizlerin neler beklediğiyle ilgili konuşma gerçekleştirdik. 4 haftalık zorlu bir sürecimiz var. Ayhan Hocamı bu işi beraber yapmak için aradım ve kendisi sağ olsun hiçbir karşılık beklemeden 2 saat içinde buraya gelerek takımla antrenmana çıktı. Önümüzde zor bir süreç var ancak biz bu süreci oyuncu arkadaşlarımızla beraber atlatacağız. Bundan kimsenin bir şüphesi olmasın. Bu camia bu ligi zaten hak etmiyor. Bu seneyi böyle bitirip Allah izin verirse seneye çok farklı bir Ünye 1957 Spor’u burada farklı hesaplar konuşurken göreceğiz. Ülkemizin ve Dünya’nın içinde bulunduğu bir virüs olayı var ve bundan dolayı bütün maçlar seyircisiz oynanacak. Taraftar desteğinden yoksun olacağız ve bu bizler için çok önemli bir olay oldu. Ancak şartlar ne olursa olsun bu ülkemizin aldığı bir karar ve bunun arkasında duracağız. Bizim için bahane yok, şuan bahane zamanı değil. Pazar günü oynayacağımız Çarşambaspor maçını kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Eski maçlar verilerini aldık, hocalarımızla konuştuk. Cezalı ve sakat oyuncularımız var ancak maç gününe kadar sakat futbolcularımızın yetişeceğini düşünüyorum. 4 tane savaş niteliğinde maçımız var ve herkes olayın ciddiyetindedir. İnşallah başaracağız.” dedi.

Teknik Sorumlu Önder Demir’in isteği ile takıma katılan Ünye 1957 Spor 2. Teknik Sorumlusu Ayhan Bayraktar, “Ben bugün Önder hocamın telefonuyla beraber geldim. Ünye’de ihtiyaç olduğunu ve gelmemi rica etti. Bende onu kırmadan buraya geldim. Çünkü Ünye’nin potansiyelini biliyoruz. Yıllarca burada futbol oynadım. Ünyespor’un bu yerleri hak etmediğine inanıyorum. İnşallah Önder hocam ile beraber bu sene ligde kalıp seneye de bu takımı şampiyon yapmak istiyoruz. Zor bir süreç içerisindeyiz ve bu zorlu süreçte taşın altına biz vücudumuzu koymaya geldik. İnşallah Ünye 1957 Spor seneye şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olacaktır. Ünye halkının da buna inanmasını istiyorum ve desteklerini bekliyorum. Ancak maçlar virüs nedeniyle seyircisiz oynanacak. Önümüzdeki 4 maçı atlatıp bu sene ligde kalıp önümüzdeki sezona bakmak istiyoruz.” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-