Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

YEDİYILDIZ’DAN ORDU,ÜNYE VE FATSA DEVLET HASTANELERİNE BAYRAM ZİYARETİ

YEDİYILDIZ’DAN ORDU,ÜNYE VE FATSA DEVLET HASTANELERİNE BAYRAM ZİYARETİ
25 Mayıs 2020 - 2:14

TBMM Sağlık Aile Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Ordu Milletvekili Op.Dr.Şenel YEDİYILDIZ’dan İlimizdeki hastanelere bayram ziyareti.

Ramazan Bayramı vesilesi ile Ordu,Ünye ve Fatsa Devlet hastanelerine ziyaret  gerçekleştiren Milletvekili  Op.Dr.Şenel YEDİYILDIZ, hastanede  tedavi gören hastaların bayramlarını tebrik ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

İl Sağlık Müdürü  Dr.Mustafa KASAPOĞLU ile birlikte Hastaların şifa bulması için 7/24 özveri ile çalışan Sağlık Personelini de ziyaret eden Milletvekili  ve TBMM Sağlık Aile Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Sayın YEDİYILDIZ, çalışanların da bayramını kutladı.

ÜNYE’DE SİYASİLER YEDİYILDIZ’I YALNIZ BIRAKMADI.

Ordu,Ünye ve Fatsa’da hastane ziyaretleri yapan Yediyıldız’a, Ünye Devlet Hastanesini ziyaretinde Ak Parti Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ve Ordu İl Sağlık Müdürü Mustafa Kasapoğlu eşlik etti.

ORDU DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ GÜRGEN’DEN TEŞEKKÜR

Ordu Devlet hastanesini  ziyaret eden Ak Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenel YEDİYILDIZ , burada acil servis başta olmak üzere yataklı servisleri de ziyaret ederek hastaların bayramını tebrik ederek geçmiş olsun dileklerini iletti, sağlık personelimizin de Ramazan Bayramlarını tebrik etti.

Ziyaretlerinden dolayı Ordu Milletvekili  Dr. Şenel YEDİYILDIZ’a ve İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa KASAPOĞLU’na teşekkürlerini ifade eden Başhekim Uzm.Dr. Atila GÜRGEN “Fedakar sağlık çalışanlarımız her bayramda olduğu gibi Ramazan bayramında da, halkımızın sağlığı için 24 saat ailesinden uzakta görevinin gereğini ifa ediyor. Bizlerde görevi başındaki sağlık personelimizle bayramlaştık, fedakar çalışmalarından dolayı tüm çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ettik. Bu vesile ile tüm sağlık çalışanlarımızın bayramını tebrik ediyor, sağlıklı, huzurlu nice bayramlar geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

YEDİYILDIZZ FATSA DEVLET HASTANESİNDE BAYRAMLAŞTI

TBMM Sağlık Aile Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Ordu Milletvekili Op.Dr.Şenel YEDİYILDIZ’dan Fatsa Devlet Hastanesine bayram ziyaretinde bulundu.

AK Parti Ordu Milletvekili Şenel YEDİYILDIZ, Ordu İl Sağlık Müdürü Mustafa KASAPOĞLU, Fatsa Devlet Hastanesi başhekimi Alper DELİER ve hastane idarecileri Ramazan bayramının birinci gününde devlet hastanesinde ki personelleri ziyaret ederek, içinde bulunduğumuz bu zor günlerinde özverili çalışmalarından dolayı sağlık çalışanlarına teşekkür ederek bayramlarını kutladılar.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-