Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

YBB’den Emniyet Müdürü Doğu Ateş’e Ziyaret

YBB’den Emniyet Müdürü Doğu Ateş’e Ziyaret
14 Kasım 2019 - 11:25

Yerel Basın Birliği (YBB) Ordu şubesi yönetim kurulu başkan ve üyeleri kısa süre önce Ordu İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Doğu Ateş’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Eylül ayında yayınlanan kararnameden sonra Tunceli il  Emniyet  Müdürlüğü görevinden Ordu İl Emniyet müdürlüğü  görevine atanan Doğu Ateş’e “HOŞGELDİN” ziyaretinde bulunan  Yerel Basın Birliği Ordu şubesi başkan ve üyelerini makamında kabul eden Doğu Ateş ile bir süre sohbet eden gazeteciler, kendisi ile tanışma fırsatı buldular.

Genel sorunlar ve gündem konusunda değerlendirmelerde bulunan her iki taraf güzel bir ortamda bir süre sohbet ettiler. Ziyarette Dernek şube başkanı ve aynı zamanda YÖN Gazetesi sahibi ve sorumlu yazı işleri müdürü Osman Şahin, başkan yardımcısı Cesur Ordu gazetesi sahibi  Berkant Doğan, Yöre Haber gazetesi sahibi Meral Sönger, yazar ve yönetmen Ufuk Ersoy ile genel yayın yönetmeni Etem Yücel katıldılar.

Şube başkanı Osman Şahin, “Biz Gazetecileri güler yüzlü, sakin ve sempati bir tavırla ağırlayan Emniyet müdürümüz Doğu Ateş’e gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı kendilerine şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına sonsuz teşekkür ediyorum. Bundan böyle Ordu’muzda yapağı görev süresince üstün başarılar diliyorum” dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-