Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

YAYA KALDIRIMINI HALK MI KULLANIYOR,OTEL Mİ ?

YAYA KALDIRIMINI HALK MI KULLANIYOR,OTEL Mİ ?
01 Şubat 2021 - 0:47

A52TV ekranlarından yayınlanan Gündem Arena programında programcı Oktay Fidan’ın yaptığı açıklama dikkatlerin tekrar plansız imarlaşmaya çekti.

Fidan,RAMADA otelin kaldırıma kadar girdiğini ve hem yayaların hemde bisiklet yolunun kullanımına uygun bir alanın kalmadığını belirtti.

Oktay Fidan yaptığı açıklamada ,”Ünye belediyesinin sokaklar ile alakalı projeleri takip ediyor mu merak ediyorum. Ünye Belediyesi, Ordu Büyükşehir ile beraber bisiklet yolu projesini yapıyor. Benim düşüncem bisiklet yolu Gölevine kadar gitmelidir.

Devlet sahil yolundan bahsediyorum. Bisiklet yolu geldiğinde kaldırım ile araziler arasında 5-6 metrelik kamuya ait bir boşluk var. Büyükşehir olduktan sonra bu güzergahın adı değişti bulvar yolu oldu.

Bisiklet yolu devlet sahil yolu, Migros market yolu üzerine kadar geldi. Buradan sayın Belediye Başkanımızın dikkatini çekmek istiyorum bisiklet yolunu Ramada Otel’in bahçesinin içinden mi geçireceksiniz?Çünkü Ramada Otel’in bahçe duvarı kaldırımın içindedir. Orada 6 metrelik boşluk bir alan varken Ramada Otel’in yanına geldiğinizde o boşluk kayboluyor.

Bu konuda çok fazla yorum yapmak istemiyorum ancak bu duvar neden kaldırımın üzerine gelmiş bunun araştırmasını yetkili kişilerin yapması gerekmektedir. Belki kiralamış vb. şeyler olabilir bununla alakalı bir bilgim yok. Bisiklet yolu oraya geldiğinde ne olacak? gibi bir düşüncem vardı onun için bugün paylaşmak istedim.

Belediye ve Ramada otel kamuoyunu bu konu aydınlatırsa memnun oluruz”dedi

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-