Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

VEKİL GÜNDOĞDU SÖZÜNÜ TUTAR MI ?

VEKİL GÜNDOĞDU SÖZÜNÜ TUTAR MI ?
05 Haziran 2020 - 2:37

İki dönemdir AKP Ordu Millet Vekilliği yapan Metin GÜNDOĞDU sosyal medya sitesinden yapmış olduğu paylaşımda acaba dedirtti.

Bilindiği gibi iki dönem Ordu AKP Millet Vekilliği olan Gündoğdu’nun “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın“ Başlığıyla yapmış olduğu paylaşımla o kadar iddialı konuştu ki kamuoyu şaşkınlığını gizleyemedi.

Ünye’de ihtiyaç sahibi Cemal UYSAL adlı vatandaşın evini ve yolunu yaptırma sözü veren milletvekili Gündoğdu’nun açıklaması kamuoyunda güvenilir bulunmadı.

Devrik Başkan Enver YILMAZ himayesinde ilk dönem hoyrat vekillik yapan, ikinci dönem ise varlığıyla yokluğu belli olmayan ve bir çok kesimden tepki alan milletvekilinin ihtiyaç sahibi vatandaşa verdiği ev ve yol sözüne vatandaşlar inanmak istiyor.

Görev yaptığı süre boyunca partisininde beraber siyaset yaptığı büyüklerine sert eleştirilerle geçiren, hizmet yerine kavga ve skandal konuşmalarıyla gündem olan , halkın vekilliğinden çok, vip vekillik yapan Metin GÜNDOĞDU’ ya vatandaşlar şöyle seslendiler.

Sayın vekil,”ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” sözüne istinaden bugüne kadar Ordu’ya verdiğiniz hangi sözü tuttunuz da , bu garibana verdiğiniz sözü mü tutacaksınız? diye sorası geliyor insanın.

Unutmayın”umut fakirin ekmeğidir,ye gariban Cemal” diyerek yapmayacağınız sözü show amaçlı verdiyseniz şayet ,bilin ki binlerce kişi olarak bu işin takipçisiyiz.

İnşallah bu sefer gariban için çalışırsınız temennisinde bulunuyor , büyük bir heyecanla ev ve yolu bekliyoruz”dediler.

Ve bizde Çakır Medya olarak bu sorunun cevabını halka bıraktığımız anket haber yaptık.Bakalım iki dönemdir vekillik yapan Metin Gündoğdu’ya kamuoyunda güven var mı?

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-