Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

VEKİL ENGİNYURT’TAN REİS SPOR KULÜBÜ SPORCULARINA ANLAMLI DAVET

VEKİL ENGİNYURT’TAN REİS SPOR KULÜBÜ SPORCULARINA ANLAMLI DAVET
10 Mart 2020 - 14:43

30 yıldır faaliyet gösteren ve şimdiye kadar yetiştirdiği sporcularla birçok başarıya imza atan Reis Gençlik ve Spor Kulübü’nün İkizce’de bulunan ve geleceğin Taekwondocularını yetiştirdiği şubesine İkizce Belediye Başkanı Osman Kaygı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ziyarette bulundu.

Ziyarette minik Taekwondocularla yakından ilgilenen Enginyurt, 23 Nisan’da minik sporcuları aileleriyle birlikte Ankara’ya davet etti.

Gerçekleştirilen ziyaretle ilgili memnuniyetini belirten Ünye Reis Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cavit Arslan,

“30 yıldır faaliyet sürdüren Reis Gençlik Spor Kulübümüzün İkizce’deki şubemizde Halk Eğitim Bünyesindeki Taekwondocularımızı 8 Mart günü İkizce Belediye Başkanımız Osman Kaygı ile beraber Ordu Milletvekilimiz Cemal Enginyurt ziyarette bulundu. İkizce’deki minik Taekwondocularımızın çalışmalarını izlediler. Sayın Enginyurt’un eski bir Taekwondocu olması nedeniyle orada bulunan minik Taekwondocularımızı aileleriyle birlikte 23 Nisan’da Meclis’e davet etti. İkizce’de 70 sporcumuz var ve bu sporcularımız içerisinden 35 tanesi kuşak sınavlarında sarı kuşak olmuştu. Sayın Vekilimiz, bu 35 sporcumuzu aileleriyle beraber ağırlamak istediklerini ve bütün masrafları karşılayacaklarını belirtti. Ankara’da Meclis ve Anıtkabir’i gezdirip miniklerimize sevdirelim dedi. Vekilimizin bu daveti ve kulübümüzü ziyareti bizleri çok memnun etmiştir. Biz bu davetten ve ziyaretten dolayı Ordu Milletvekilimiz Cemal Enginyurt’a ve İkizce Belediye Başkanımız Osman Kaygı’ya teşekkürlerimizi iletiyoruz.” dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-