Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

VATAN TV VE A52 TV KARADENİZ’DE TANITIM ATAĞINA GEÇTİ

VATAN TV VE A52 TV KARADENİZ’DE TANITIM ATAĞINA GEÇTİ
27 Aralık 2020 - 23:35

İstanbul merkezden tüm dünyaya hitap eden Vatan TV Karadeniz bölgesinde Kİ programlarla ilgili birlikte hareket etmek için A52 TV ile iş birliğine girdi.

Yayın hayatına yeni başlayan ve kısa zamanda büyük yol katreden A52 TV bir yeniliğe daha imza attı. Uydudan yayın yapan Vatan TV’nin program yapımcısı ve ses sanatcımız Osman Öztekin A52 TV’yi ziyaret etti. Program yapımcısı Osman Öztekin kanalın Karadeniz Bölgesinde ve özellikle Orduda ki programlarında A52 TV ile birlikte hareket edeceklerini söyledi. A52 TV’nin sosyal medya ve dijital platformda Ordu bölgesine faydalı projeler yaratacağını belirten Osman Öztekin;

“2.5 senedir yapmış olduğumuz değerli Belediye Başkanlarımızla, Muhtarlarımızla yapmış olduğumuz röportajlar ve çekimler Türkiye’nin her tarafında Avrupa’dan ve Türkiye’nin her tarafından sizler tarafından izleniyor. A52 TV- Ünye Net Haber ve Vatan TV olarak güzel bir birlikteliğin içeresine girdik. Hayırlı uğurlu olsun diyoruz.” dedi.

A52 TV-Çakır Medya ihtiras sahibi Cihan Çakır;

“Bizde A52 TV- Çakır Medya olarak Vatan TV programcımız Osman Öztekin Beyi ve eşini ağırlamaktan gurur duyduk. A52 TV ve Vatan TV olarak bu bölgede sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için bir el birliği yaptık. Bundan sonra umarız ki daha güzel projelerle bizleri izlemeye devam edin diyor ve teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-