Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÜTSO’DAN ÜYELERİNE YENİ YIL HEDİYESİ

ÜTSO’DAN ÜYELERİNE YENİ YIL HEDİYESİ
31 Aralık 2015 - 0:10

 ÜTSO ve Yapı Kredi Bankası Anlaşma İmzaladı

1Ünye Ticaret ve Sanayi Odası ile Yapı Kredi Bankası arasında iş adamlarına kredi limit veya faizlerin düşük olması için bir anlaşma imzaladı. Düzenlenen imza töreninde Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Zor, Yapı Kredi Bankası Trabzon Bölge Müdürü Ahmet Türk ve Yapı Kredi Bankası Nazmi Özvek katıldı.

ODA OLARAK ÜYELERİMİZİN ÇIKARLARINI KORUYORUZ

İmzaların atılmasının ardından konuşan Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Zor, şunları 3söyledi; “Seçilikten sonra üyelerimizin menfaati için üyelerimizi kardeş iş yeri projesi ile onlar adına birbirleri ile pazarlık yaptık. Kendilerine birbirlerinden mal alış sırasında %5, %8 ve %10 gibi menfaatleri olsun istedik. Daha sonra bununla kalmadık. Önemli ş adamlarının bankada para almasına ya da para yatırma konusunda hiçbir engel yoktu. Ama orta ölçekli ya da biraz daha durumunda sıkıntı olan iş adamının bankalarla ilişkilerinde belki arzu ettikleri pazarlayamayan üyelerimiz vardır. Biz Ticaret ve Sanayi Odası olarak bankalarla üyelerimiz adına görüşmeler yapıyoruz. Onların menfaatine olacak anlaşmalar yapıyoruz. Bugünde Yapı Kredi Bankamızın Ünye Şubesi ile üyelerimiz adına bir anlaşma yaptık. İnşallah bölgemizin menfaatine olacağını düşünüyorum. Bundan önceki bütün anlaşmalarda da normal bir vatandaşın banka şubense gittiğinde alabileceği kredi limit ya da kredi faizlerinin biraz daha düşüğü olan anlaşma yaptık. Ben Şube Müdürü ve Bölge Müdürümüze teşekkür ediyorum” dedi.

2TÜRKİYE EKONOMİSİNE VE BÜYÜMESİNE KATKI YAPACAĞIZ

Yapı Kredi Trabzon Bölge Müdürü Ahmet Türk ise şunları söyledi; “Bizler 1944 yılından beri Türkiye ekonomisine katkı sağlayan bir bankayız. Yapı kredi olarak 71. Yılımızdayız. Tüm Türkiye genelinde esnaflarımızı, kobilerimizi, ticari veya bireysel müşterilerimizi desteklemeye devam ediyoruz. Bu proje bundan sonra da devam edecek. Türkiye ekonomisine ve büyümesine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Şuanda da Ünye’deki Ticaret ve Sanayi Odası müşterileri ile sayın başkanımın nezdinde bir anlaşma yaptık. Tabi ki büyük ve düşük faiz oranlarından yararlandırmak istiyoruz. İlerleyen süreçte hep birlikte Ünyemize tüm üyelerimize katkı sağlayacağından eminim. Kazanan Ünyemiz ve Türkiyemiz olacak. Teşekkür ediyorum” dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-