Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÜTSO’dan Dünya Şampiyonu Azra’ya Sponsorluk Desteği

ÜTSO’dan Dünya Şampiyonu Azra’ya Sponsorluk Desteği
21 Kasım 2019 - 12:46

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, Antalya’da gerçekleşecek olan Uluslararası müsabakaya giden Muaythai Dünya Şampiyonu Azra Ocak’a sponsorluk desteği verdi.

Ünye Gençlik ve Spor Müdürü Aydın Kuyumcu, Antrenör Kenan Balcı ve Muaythai Dünya Şampiyonu Azra Ocak, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar’ı ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Akar ve yönetim kurulu üyeleri, Dünya Şampiyonu minik Azra’ya başarılar dilerken, İlçe Spor Müdürü Aydın Kuyumcu ise, Başkan Akar’a ve yönetim kuruluna, spora ve sporcuya verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar; “Kızımız Azra, Yıldızlar Muaythai yarışmasında dünya şampiyonu olmuş. Şimdi ise Antalya’da yapılacak olan uluslararası yarışmaya katılacak. Sporcumuza tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz. Yolu, bahtı hep açık olsun. ” dedi.

Ünye Gençlik ve Spor Müdürü Aydın Kuyumcu; ” Azra kızımız Muaythai Türkiye şampiyonumuzdur. Antalya’da yapılacak olan Uluslararası müsabakada Ünyemizi temsil edecek. İkisi minikler, ikisi alt genç ve biri üst olmak üzere Azra ile birlikte 5 kızımız daha bu müsabakaya katılacak. Sporcumuzu Antalya’daki müsabakaya göndermeden önce Ünye Ticaret ve Sanayi Odası başkanımızı ziyaret ettik. Bizleri kabul ettiği için İrfan Akar Başkanımıza teşekkür ederiz. Kendisi sporcumuzun Antalya’daki müsabakadaki sponsor olabilme noktasında bize yardımcı olacağını belirtti. Kendilerine ve yönetim kuruluna, spora ve çocuklarımıza destek oldukları için teşekkür ederiz.” Dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-