Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÜNYESPORDA SON SKANDAL ”ANTRENÖR DÖVÜLDÜ”

ÜNYESPORDA SON SKANDAL ”ANTRENÖR DÖVÜLDÜ”
07 Aralık 2019 - 3:03

Ünye şehri böyle rezaletler sinsileriyle ilk kez yüz yüze geldi.Ünye şehrinin markası olan Ünyespor da yaşananlar artık çığırından çıktı.Ünye şehrinin takımına zor gününde sahip çıkmayanlar Ünye’de yaşanmaması gereken bu manzaraların yaşanmasına sebep oldular.


ÜNYESPOR SAHİPSİZ BIRAKILARAK ZOR GÜNLERE İTİLDİ.


Ünye’yi yönetenlerin ve sözüm ona büyüklerinin sırt döndüğü Ünyespor da bugünlerin geleceği dünden belliydi.Bağıra bağıra bu noktaya gelinirken, şehrül emin konumundaki idareciler kişisel menfaatleri ve siyasi kaygıları nedeniyle Ünye’yi bu rezalet duruma soktular.
Varan 1:
Ünyespor’un ligdeki durumu ortada, belki de tarihinde hiç olmadığı ve bundan sonra olmayacağı bir yerde.
Varan 2:
Ünyespor kongresinde takıma sahip çıkmak için yola çıkanlara neler yapıldı bilmeyen yok.Secim sürecinin önüne , kongrede yaşanılan tartışma ve kavga geçti.Böylelikle Ünyespor beklide tarihi bir fırsatı tepti.
Varan 3:
Dün Ünye sokaklarında yürüyen belediyenin önünde ve Kaymakamlık önünde Ünyespora yapılan haksızlığı protesto eden taraftar ve futbolcular grubu belki de Ünye tarihinde görülmemiş bir tepki gösterdiler.
Varan 4: Son dakika
Bugün gelinen noktada ise daha vahim.Dün akşam Ünye 1957 spor antrenörü Sabri Karayalman antrenmanda darbe edildi. Antrenör Karayalman ifadesine göre sahaya giren eski üye sporlu futbolcu ile takımda oynayan kardeşi tarafından dövüldüğü iddia etti.Ünye tarihinde görülmemiş olayların ard arda bir haftada meydana gelmesi aslında üzerinde düşünülmesi gereken bir acı gerçek olarak karşımıza çıkıyor.

OLAYLARIN MÜMESSİLİ MAKAM SAHİPLERİDİR

Ünye sporu sahipsiz bırakarak gerek yeşil sahada kötü sonuçlar almasına gönlü razı olan ve kulübün sinir uçları ile oynayan ve bu skandalların mümessili kişiler makamda oturan kişilerdir.

Bu son yaşanan gelişmelerin ardından sporu bile yönetmekten aciz idareciler, Ünye’yi nasıl yönetecek merakla bekliyoruz…

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-