Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Ordu Yelken ve Kano Kulübünde kullanılmak üzere tuvalet, duşakabin ve idare bölümünün yer aldığı konteynırlar geçtiğimiz günlerde Yalı kumsalına yerleştirilmişti.

Bugün bir çok Ünyeli vatandaş ve sivil toplum kuruluşu gazetemizin ihbar hattına Yalı kumsalına yerleştirilen bu konteynır ile ilgili şikayetlerini dile getirdi.

Ordu Yelken ve Kano Kulübünde kullanılmak üzere tuvalet, duşakabin ve idare bölümünün yer aldığı konteynırların Ünye’nin Yalı Sahiline yakışmadığını, orada bu şekilde bir konteynırın bulunmaması gerektiğini, bu konteynırın sahilin görüntüsüne zarar verdiğini, sahilde ucube bir yapı olduğunu ve bu konteynırın Ünye Sahilinden başka bir çok alana koyulabileceğini belirttiler.

Ünye Sahilindeki bu kötü görüntünün bir an önce yetkililer tarafından fark edelip bu yanlıştan dönülmesi ve konteynırın Yalı Sahilinden kaldırılması gerektiğini ifade eden Ünyeliler, bu gibi Ünye Sahiline zarar verecek uygulamaları istemediklerini ve yetkililerin daha dikkatli olmalarını belirttiler.

Ünyelilerden Büyükşehire “Ucube” Tepkisi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.