Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÜNYELİ FİRMADAN ÖRNEK MÜCADELE

ÜNYELİ FİRMADAN ÖRNEK MÜCADELE
23 Mart 2020 - 15:14

Özel Sektörden Koranavirus İle Mücadeleye Destek Geldi.

Ünye’de asansör denilince akla gelen ilk firma olan NFK Asansör, tüm Dünya’yı etkisi altına alan korona virüsüne karşı mücadele başlattı.

10 yıldır Ünye merkezli olarak vatandaşlara hizmet veren ve şimdiye kadar bir çok hizmet gösteren NFK Asansör firması bu hizmetlerine korona virüsü karşı asansör kabinlerini ücretsiz olarak dezenfekte etmeyle devam etti. Bakımlarını yaptıkları asansör kabinlerini ücretsiz olarak dezenfekte eden NFK Asansör firması korona virüsüyle mücadelede büyük katkı sağladı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan NFK Asansör firması, “NFK Asansör firmamız 10 yıldır Ünye merkezli olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünya’nın içinde bulunduğu korona virüsüyle mücadeleyle ilgili olarak da çorbada bizim de tuzumuz olması ve de yıllardır bizi biz yapan değerli müteahhit, kat maliki ve yönetici dostlarımıza karşı sorumluluk hissiyle bakımını yaptığımız asansör kabinlerini ücretsiz olarak dezenfekte ettirmekteyiz. Bu hizmeti verirken profesyonel bir  ilaçlama firmasından destek almaktayız. Bu uygulamayla bir nebze olsun bu illetle mücadele de katkımız olursa bahtiyar oluruz. Allah(cc) tez zamanda bu virüs belasından kurtulmamızı nasip etsin.” dedi.

Haberin videosunu izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://youtu.be/cF3LfQiXRaA

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-