Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÜNYE’DEN HİLMİ GÜLER’E PLAKET

ÜNYE’DEN HİLMİ GÜLER’E PLAKET
12 Kasım 2019 - 16:48

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ile Ünye Çevre ve İnsan Hakları Koruma Derneği Başkanı İrfan Tosun, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’i ziyaret etti.

Ziyarette, Ünye Çevre ve İnsan Hakları Koruma Derneği Başkanı İrfan Tosun, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e plaket verdi.
Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan İrfan Tosun şunları söyledi;

“Karadeniz’in en güzel ve en metropol ilçelerinden biri olan Ünye’nin girişinde çöp alanı olması, Ünye’ye hiç yakışmıyordu. Sayın başkanla bir akşam toplantı yaptık. Toplantıda çöp konusunu Sayın Başkan’a anlattım ve çözüm istedim. Sayın başkan sağolsun ertesi gün hemen ilgilendi ve çöp alanını kaldırmaya başladı. Bizde bu konu üzerine Sayın Başkan’a bu duyarlı davranışından dolayı Ünye Çevre ve İnsan Hakları Koruma Derneği olarak plaket vermeyi uygun gördük. Ünye’mize yapılan tüm güzel hizmetlere plaket vermek bizim için bir onurdur. Biz Sayın Hilmi Güler Başkan’ın Ünye’ye daha çok hizmetler getirmesini bekliyoruz. Ayrıca Sayın Başkan bizden proje istemişti, bizde projelerimizi sunduk. Şimdi cevap bekliyoruz. Sayın Hilmi Başkan ile aramızda köprü olan, Ünye’nin sorunlarının sıkı takipçisi olan, çok değerli kardeşimiz Adem Atik’e de çok teşekkür ediyoruz. “dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-