Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ünye’de Yetenekli Sporcular Keşfedilmeye Devam Ediyor

Ünye’de Yetenekli Sporcular Keşfedilmeye Devam Ediyor
05 Kasım 2019 - 17:46

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı “Atletizm Geliştirme Projesi” kapsamında gerçekleştirilen “Ünye Koşuyor Türkiye Kazanıyor” projesi hız kesmeden devam ediyor.

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Mürüvved Vidinli Halk Eğitim Merkezi iş birliğiyle devam eden proje kapsamında bu hafta 14.’cü okul olan Fatih Meydan İlkokulu ve Ortakulundaki öğrenciler, Atletizm Milli Takım Antrenörü Uğur Özdemir tarafından teste tabi tutuldular.

Yapılan çalışmalar, testler ve yarışmalar sonucunda derece alan öğrencilere ödülleri verilirken, bu projede yer alıp çalışmalara katılan öğrencilerin heyecan ve mutlulukları görülmeye değerdi.

Proje ile ilgili konuşan Atletizm Milli Takım Antrenörü Uğur Özdemir; “öğrencilerle çeşitli çalışmalar ve yarışmalar yaparak kendi yaş gruplarında dereceye girenlere madalya ve çeşitli ödüller verdik. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ve Ünye Mürüvved Vidinli Halk Eğitim Merkezi’ne bu önemli projeyi destekledikleri için teşekkür ediyorum. 2020 senesine kadar proje kapsamında yetenekli sporcular keşfedilmeye devam edecektir.”dedi.

Düzenlenen yarışmada derece alan isimler ise şu şekilde oldu;

3. ve 4. Sınıflar Kızlar Şampiyonu: Zeynep Keskin

3. ve 4. Sınıflar Erkekler Şampiyonu: Mert Berkay Yılmaz

5. ve 6. Sınıflar Kızlar Şampiyonu: Gülcan Ocak

5. ve 6. Sınıflar Erkekler Şampiyonu: Alican Yürük

7. ve 8. Sınıflar Kızlar Şampiyonu: Hilal Ocak

7. ve 8. Sınıflar Erkekler Şampiyonu: Erdem Erken

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-