Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ünye’de “Sporun En’leri” Belirlendi.

Ünye’de “Sporun En’leri” Belirlendi.
12 Ekim 2019 - 15:56

Ünye’de “Sporun En’leri” belirlendi.

7-13 Ekim tarihleri arasında Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ile Amatör Spor Federasyonları Konfederasyonu tarafından düzenlenen “Amatör Spor Haftası” etkinliği kapsamında Ünye İlçe Stadında “Sporun En’leri” ödül töreni düzenlendi.

Amatör Spor Haftası kapsamında düzenlenen ödül töreninde Judo, Halter, Muay Thai, Wushu, Kick Boks, Güreş kategorilerinde en iyi sporculara ödülleri verildi.

Düzenlenen törende konuşma yapan İlçe Spor Müdürü Aydın Kuyumcu: “

Sevgili gençler, sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizlerin gelecekte başarılı bir sporcu olmanız adına amatör spor haftası etkinlikleri kapsamında bir farkındalık oluşturarak gerçekleştirdiğimiz, yurdumuzun dört bir yanında eş zamanlı yapılan ‘yılın enleri’ ödül töreninde hepimiz buradayız.

1 hafta boyunca yapmış olduğunuz spor etkinlikleri ile umarım ki toplumumuza örnek teşkil etmiştir. Gençler, bizler sizlerin her zaman yanınızdayız. Sloganımız, sporun ve sporcunun yanındayız. Bundan sonraki süreçte sizleri sportif anlamda en üst noktada görmek istiyoruz.

Sözlerime ülkemizin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk’ün birkaç sözü ile devam etmek istiyorum, “geleceğimizin teminatı gençliktir” , ” Ben sporcunun zeki ve aynı zamanda ahlaklı olanını severim”.

Biz büyükler olarak, ülkemizin geleceği olan sizlerin her zaman yanında olup, sizleri en iyi şekilde yetiştirmek bizim görevimizdir. Bakanlık adına yapmış olduğumuz bu çalışmalarda sizlerin her zaman önce sağlıklı, eğitim alanında başarılı şekilde ve daha iyi derecelerle şanlı bayrağımızı en güzel noktalara getireceğiniz inancıyla bundan sonraki spor hayatınızda başarılar diliyorum.” dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-