Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÜNYE’DE MODİFİYE ARAÇLARA CEZA YAĞDI

ÜNYE’DE MODİFİYE ARAÇLARA CEZA YAĞDI
17 Temmuz 2020 - 11:28

52 araç sürücüsüne 31.850 TL ceza

Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler Ünye’de dün gece modifiye araç, abartı egzoz, yüksek sesle müzik denetimi gerçekleştirdi. Denetimlerde 52 araç sürücüsüne 31.850 TL para cezası verildi.

Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler Ünye’de dün gece modifiye araç, abartı egzoz, yüksek sesle müzik denetimi gerçekleştirdi. Ünye’nin giriş ve çıkışları da dahil olmak üzere çok sayıda noktada 27 polis 11 ekiple görev aldı. Resmi ve sivil polisler şehrin ve vatandaşların huzurunu bozan abartı egzoz, yüksek sesle müzik dinleme ve modifiye araçlara geçit vermedi.

Denetimleri Ordu Trafikten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Hacıhasanoğlu, Ordu İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürü Mehmet Ali Garip, Ünye İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Aksu ile Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Komiser Savaş Kır yakından takip etti. Ünye’nin özellikle Atatürk Mahallesi, Sanayi Kavşağı ve Hanboğazı Mevkii’nde ekipler şüpheli gördükleri araçları durdurarak inceleme yaptı.

Yapılan denetimler sonucunda 153 araç kontrol edilirken 52 araç sürücüsüne toplam 31.850 TL para cezası verildi. En çok ceza ise gereksiz sis farı kullanan sürücülere yazıldı. 31 araç sürücüsü sis farı nedeniyle cezadan kurtulamadı.

Ordu İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen denetimlerin önümüzdeki günlerde de farklı periyotlarda devam edeceği öğrenildi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-