Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ünye’de Görev Yapan Görmüş, Sungurlu Kaymakamlığına atandı.

Ünye’de Görev Yapan Görmüş, Sungurlu Kaymakamlığına atandı.
29 Temmuz 2020 - 0:37

Son yayınlanan Kaymakamlar Kararnamesi ileSungurlu Kaymakamlığı’na atanan ve dün ilçeye gelenFatih Görmüş, ilçedeki görevine bugün başladı.

Görmüş ,Ordu vali yardımcısı olarak görevden alınan Ünye Kaymakamı Mustafa Demir’in yerine kısa süre Ünye Kaymakamlığı görevinde bulunmuştu.Fatih Görmüş, Ordu Vali Yardımcılığının ardından Ortaköy kaymakamlığına atanmıştı.

Aksaray’a bağlı Ortaköy ilçe Kaymakamı iken 13 Temmuz 2020 kararnamesi ile Sungurlu Kaymakamlığı’na atanan Fatih Görmüş, yeni görevine başladı.

Çakır medya ailesi olarak güzel insan ,değerli dostumuz ve sevilen Kaymakam Görmüş’e yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.

‘Fatih Görmüş Kimdir?’

1975 yılında Ardahan’da doğdu. İlkokuluZonguldak‘ta, ortaokul ve liseyiDiyarbakır‘da okudu. 1998 yılında Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Kısa bir süre Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğünde Devlet Gelir Uzman Yardımcısı olarak çalıştıktan sonra kaymakamlık mesleğine geçti. 2000 yılında Edirne Kaymakam adayı olarak atandı. Daha sonra sırası ile Altıntaş Kaymakamlığı, Tunceli-Ovacık Kaymakamlığı, Tunceli Vali Yardımcılığı, Araç Kaymakamlığı ve Ordu Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2017 yılında Ortaköy Kaymakamlığı görevine atandı.

Fatih Görmüş evli ve iki çocuk babasıdır.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-