Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ünye’de Fırınlar Virüs Sebebiyle Yarın Kapalı Olacak

Ünye’de Fırınlar Virüs Sebebiyle Yarın Kapalı Olacak
28 Mart 2020 - 13:12

Türkiye’de yaşanan corona virüsüne karşı alınan tedbirler kapsamında 29.03.2020 Pazar günü Ünye’de fırınlar virüse karşı ilaçlanma yapılacağı için kapalı olacak.

Ülkemizde her geçen gün vaka sayısında artış görülen corona virüsüne karşı Ünye’deki fırınlar da sağlık için fırınlarını virüse karşı ilaçlatılacak. Alınan karar sonrasında Pazar günü( yarın) fırınlar ilaçlanma nedeniyle kapalı olacak.

Konu ile ilgili gazetemize açıklamada bulunan Türkiye Ekmek Üreticileri Federasyonu Karadeniz Bölge Başkanı Murat Yüksel: “Her ayın ilk Pazar günü fırınlarımız kapalı oluyordu ancak bu seferki fırınların kapanma nedeni corona virüsüne karşı Belediye ve Kaymakamlık ile yapmış olduğumuz istişareler sonucunda yarın Ünye’deki bütün fırınlarımız ilaçlanacağından dolayı kapalıdır.

Bundan dolayı halkımız bugün ekmek almayı unutmasın çünkü biz fırınlarımızı yıkatıp temizliklerini yaptırıyoruz. Yarın 5 ekiple beraber sabah 8’den başlanarak tüm Ünye’deki fırınlara ilaçlama yapılacaktır. Pazartesi günü de sağlıklı bir şekilde tekrar işlerimize devam edeceğiz. Biz ekmek konusunda her türlü tedbiri aldık ancak yine de işyerlerimiz ilaçlansın istedik.” dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-