Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÜNYEDE EKMEK PİYASASI KARIŞTI

ÜNYEDE EKMEK PİYASASI KARIŞTI
19 Şubat 2021 - 23:59

A52 TV ekranlarında yayınlanan Son Dakika Gündem programının konuğu Eski Fırıncılar Odası Başkanı Cavit Arslan oldu.

Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Dernek Başkanı Cihan Çakır, bu haftaki programına Eski Fırıncılar Odası Başkanı Cavit Arslan konuk aldı.

ZAMLAR KEYFİ YAPILMIŞTIR

Ekmeğe yapılan zammın ardında vatandaşların tepkilerini ekranlara taşıdığımız programda Arslan,yapılan zamların keyfi olduğunu, başıboşluk ,denetimsizlik ve belediyenin ahbap çavuş ilişkileri nedeniyle bu durma geldiğini belirtti.

MALUM DERNEĞİ TANIMIYORUZ

Eski Fırıncılar Odası Başkanı Cavit Arslan , şuan fırıncıları tekelleştirmek isteyen derneğin hiç bir yaptırımı olmadığını ve tanımadıklarını açıkladı.

BELEDİYE VE YETKİLİLER HALKIN EKMEĞİ İLE OYNANMASINA ENGEL OLMALI

Ayrıca eski Başkan Arslan, Ünye Belediyesinin tekelleşmenin önüne geçmesi için halk ekmeği üretmesi gerektiğini belirterek, ”halk pandemide mağdur oldu ,fırıncılar hala doymadı.

PANDEMİDE KÖŞEYİ DÖNDÜLER

Hepsinin altlarında son model arabalar var .Zamanında fetocu hakimleri arkalarına alarak bazı fırınlara ceza kestirmişlerdir.Bu devirler bitti artık.Halkı ezdirmeyeceğiz ”dedi.

Dikkatleri her hafta üzerine çeken Son Dakika Gündem programının tamamını ve haberin detaylarını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-