Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ünye’de Bugün Vefat Edenler

Ünye’de Bugün Vefat Edenler
01 Ağustos 2019 - 10:40

01.08.2019

OĞUZ KAAN AKIN VEFAT ETTİ

Kocuklu mahallesinden Mustafa Kahya Akın’ın torunu, Barış Akın’ın oğlu Oğuz Kaan Akın vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakiben Kocuklu Mahallesindeki evinden kaldırılacaktır.

DURSUN ORGAN VEFAT ETTİ

Pınarbaşı mahallesinden Merhum Dursun Organ’ın oğlu, Mustafa Organ’ın kardeşi, Bedirhan ve Kübra Organ’ın babaları Ünye Devlet Hastanesi Personeli Dursun Organ vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakiben Pınarbaşı Cami’inde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

OSMAN KÜÇÜK VEFAT ETTİ

Tekkiraz Sırma mahallesinden Merhum Hacı Usta’nın oğlu, Merhum Abdulrahman, Merhum Emin, Merhum İdris Lokman ve Bekir kardeşlerin abisi Osman Küçük vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakiben Tekkiraz Sırma Cami’inde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

SAFİYE GÜL VEFAT ETTİ

Tekkiraz Sıraçlı mahallesinden Merhum Mustafa Yanık’ın kızı, Mehmet Yanık’ın kız kardeşi, Recep Gül’ün eşi Safiye Gül vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakiben Tekkiraz Sıraçlı Cami’inde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

HÜSEYİN ERDEM VEFAT ETTİ

Tekkiraz Velibayraktar Mahallesinden Ahmet Erdem’in oğlu, Akif ve Ahmet Erdem kardeşlerin babaları Hüseyin Erdem vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün ikindi namazına müteakiben Tekkiraz Velibayraktar Cami’inde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-