Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÜNYE’DE BİM BAYANI HASTANELİK ETTİ

ÜNYE’DE BİM BAYANI HASTANELİK ETTİ
30 Kasım 2019 - 11:38

Ünye’de geliyorum diyen kazada 1 kişi yaralandı.
BİM a101, ŞOK gibi ulusal marketlerin mal indirirken kaldırımları uygunsuz işgal etmeleri, araç park etmeleri ve serbestçe kullanmaları tehlikeye davetiye çıkarıyordu ve sonunda beklenen oldu.
ACI GERÇEKLE YÜZLEŞTİK

Küçük esnafa tanınmayan lakin ulusal marketleri gelince göz yumulan insan hayatını tehlikeye atacak uygulamalardan birinin acı sonucu ile bugün yüzleştik.
Yaşanan talihsiz olay yine kaldırımları hoyratça kullanan marketin önünde gerçekleşti.

VURDUM DUYMAZLIK BİR BAYANI HASTANELİK ETTİ

Edinilen bilgiye göre,Ünye Yalı mevkiinde bulunan BİM marketin yola mal indirip bindirmek için kaldırıma döşediği saç kaplamaya vatandaş takılarak düştü.
Markete mal nakli yapılırken kullanılan manuel portifin daha rahat hareket etmesi için yola döşedikleri öğrenilen saç kaplamaya, bugün sabah saatlerinde N.T( 68) adlı bayan takılarak düştü.
Düşme sonucu ayağa kalkamayan bayana ilk müdahaleyi olay yerine gelen ilk yardım ekipleri yaptı. Kaldırıma döşenen saç kaplamaya takılarak yaralanan N.T hastaneye kaldırıldı.Vücudundan ve yüzünden yaralanan yaşlı bayan hastanede tedavi altına alındı.

SON EYVAH FAYDA ETMEDİ

Yaşanan olay sonrası market çalışanları yoldaki saç kaplamayı sökmeye başlarken,bunu daha önce neden yapmadıkları merak konusu oldu.
Zira gazetemize ulaşan bilgiye göre bu yer ile ilgili daha önce vatandaşın uyarıları olmuş lakin kimse dikkate almamış ve kazaya davetiye çıkarılmış.

UYARILAR DİKKATE ALINMAMIŞ

Vatandaşların uyarılarına ve tepkisine rağmen kaza gerçekleşene kadar yetkililerin önlem almaması da üzerinde durulması gereken ayrı bir olay.

KANUNLAR EŞİT UYGULANMALI

Haberimizin başında dediğimiz gibi Küçük esnafa kaldırıma bir sandalye bile attırmayan belediyeler, ulusal firmalara nedense kayıtsız kalma ya devam ediyor.
Ulusal firmaların diğer esnaflardan kanunen hiçbir fark olmadığına göre aynı şartlarda yaptırımlar yapılması gerekmez mi? diye soruyor ve yetkilileri göreve davet ediyoruz.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-