Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ünye Yılbaşı Çekilişini Bekliyor

Ünye Yılbaşı Çekilişini Bekliyor
31 Aralık 2019 - 16:05

Her yılbaşı olduğu gibi bu yılbaşında da vatandaşları yılbaşı çekilişi heyecanı sardı.

Milli Piyango İdaresi tarafından her yıl düzenlenen yılbaşı çekilişinde bu yıl ikramiye tutarı 80 Milyon Lira olarak belirlendi. 31 Aralık’ta yapılacak yılbaşı özel çekilişinde 80 milyon liralık büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 8 milyon lira, 10 adet 1 milyon lira, 30 adet 100 bin lira, 100 adet 10 bin lira ve 200 adet 5 bin liralık ikramiye verilecek.

Tam biletin 80, yarım biletin 40, çeyrek biletin de 20 liradan satıldığı yılbaşı çekilişi için Ünyeliler de 80 milyonun kendilerine çıkma umuduyla yılbaşı biletlerini almayı ihmal etmedi. Ünye’de Şah Dondurma İşletmesi bilet satış noktalarından biri oldu.

Yılbaşı biletlerinin tamamının tükendiğini ifade eden Şah Dondurma İşletme sahibi Süleyman Balcı röportajımızda şunları ifade etti; “Biletlerin çoğunu sattık ve bu sene ilgi gayet iyiydi. Büyük ikramiye şuana kadarki en büyük ikramiye olduğu için vatandaşlar bilet almayı eksik etmedi. İlk günlerde satışların düşük olmasına karşın son bir haftadır satışlar maksimum seviyede oldu. En çok da çeyrek bilet satıldı. Yeni yıl halkımıza ve ülkemize hayırlara vesile olur. İkramiyeyi İnşallah biz veririz ve ikramiye çıkan kişi veya kişilerin parayı aklı başında kullanmasını temenni ederim.” diyerek sözlerini tamamladı.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-